Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Echipele probabile
0
Liga 2, etapa #16 » Șapte dueluri în lupta aprigă pentru play-off și pentru evitarea retrogradării
4
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
1
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu și-a suprins jucătorii: decizie în premieră la Inter! » Portretul făcut antrenorul de italieni: „Soldatul lui Mourinho are o privire de asasin și replici tăioase”
0
Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-ar putea înfrunta, în sfârșit, la Cupa Mondială!
0
Iau în calcul orice variantă » Presa din Statele Unite ale Americii a identificat jucătorii-cheie din lotul naționalei României
1
A fost repartizată în „Grupa Morții”, iar președinta Federației și selecționerul acuză ce s-a întâmplat la tragerea la sorți a CM 2026: „Nu pot lua asta în serios”
2
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Mircea Lucescu a fost si este un profesionist exemplar si un om liber.Sa incercam sa aflam cate personalitatitati din prejma noastra pot sa se ridice la nivelul sau.ML joaca dupa regulile proprii fara a le afecta pe cele ale comunitatii.Succes!
Mircea Lucescu este o valoare a fotbalului romanesc, merita sa fie respectat și apreciat la noi merg lucrurile cum merg . Se pare ca turcii i-l respecta mai mult decât noi se poate vede și din comentariile de mai sus . Salutare nene Iancule
Da, buna remarca. Lucescu este un antrenor european, un cetatean european, nu are Romania nevoie de valori confirmate peste hotare, mai ales. Ceea ce a facut Lucescu, ca si antrenor ( ca performante, ca longevitate ) nu va mai fi egalat decit peste vreo suta de ani. Este ca si in cazul carierei de fotbalist alui Hagi, care , incearca acum sa performeze si ca antrenor, categorie , la care e, inca, foarte departe de Lucescu
lucescu e roman???? nu cred el umbla dupa lovele presa ai da atentie romanii nu stiu de el si la anvatat si pe al mic
Mircea Lucescu, chiar am ramas dezamagit, a fost cautat de Romania si ne-a refuzat, dar a acceptat imediat oferta Turcilor. Asta e, asa tara asa oameni, nu mai conteaza patriotismul, ci doar banul.
...bine ca n a venit la nationala Ro ...sa vada lumea cat de prost e ...
Il Luce e intr-o forma foarte buna, dupa ce rateaza cu Turcia calificarea spre rusia revine la nationala Romaniei...
unul din putinele tale comentarii absolut fantastice. In rest... esti pamant de flori (din ghivecele alea in care se matureaza dinamovistii). Dar acest comentariu merita mai mult decat like. Ai un "respect" la el.
Lasa-ma cu Becali...doamne ce penibil e...Nu avem ce face, e ca o casatorie din interes...
Hai ca ajungem cu discutia pe Marte. Toti aia au avut succes in alte vremuri. Alt fotbal, alte reguli, alti oameni. Lucescu e singurul din generatia lui care a reusit sa se adapteze la fotbalul modern. A incercat si Iordanescu, dar pupatul icoanelor nu l-a ajutat prea mult. Cat despre pozatul in nu stiu ce, sunt niste oameni care au tot dreptul sa isi spuna cuvantul si parerea in fotbal. Iordanescu, Hagi, Lucescu, Popescu, Dan Petrescu, si inca vreo cativa. E interesant cum ii injuram pe toti astia, ii acuzam, ii jignim, insa ne uitam in gura lui Becali cand spune ca Dumnezeu face minuni la fcsb prin el si va castiga UCL pac pac. Cred ca ne-am pierdut simtul ratiunii, ca natie zic. Noi romanii ne-am tradat valorile dintotdeauna, de la Mihai Viteazu pana la Hagi sau Lucescu. Probabil ca comparatia e usor nepotrivita, dar intelegi ce voiam sa zic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.