INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  EMIRATELE ARABE UNITE

Reghecampf, umilit în Emirate! În minutul 23, echipa lui era condusă cu 0-3 » Care a fost scorul final

Articol de GSP - Publicat sambata, 20 octombrie 2018 21:23

Al-Wahda, formația lui Laurențiu Reghecampf, a suferit o înfrângere categorică în meciul jucat sâmbătă în campionat cu Al Dhafra, scor 2-4.

Echipa românului a început dezastruos meciul și, după doar 23 de minute, era condusă cu 0-3. Al-Wahda a înscris înainte de pauză, dar scorul a căpătat proporții în minutul 50, când oaspeții au marcat din nou.

În final, s-a terminat 2-4, iar Al-Wahda a coborât pe locul 4 în campionat, bifând a doua înfrângere stagională.

Vezi și:  JUVENTUS - GENOA 1-1 // VIDEO și FOTO » Andrei Radu, integralist în primul pas greșit al campioanei din Serie A în acest sezon!