INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  OLYMPIAKOS PIREU - KAVALA 3-1

VIDEO Marius Niculae a înscris din nou pentru Kavala

Marius Niculae

Articol de GSP - Publicat duminica, 03 aprilie 2011 00:00 / Actualizat luni, 04 aprilie 2011 11:03

Împrumutat de Dinamo în Grecia, la Kavala, Marius Niculae a marcat din nou în campionatul din Grecia.

Vîrful în vîrstă de 29 de ani a marcat în deplasarea de la Pireu, contra lui Olympiakos, meci pierdut în cele din urmă de Kavala, scor 1-3.

Niculae a marcat în minutul 63 golul de 1-1, însă în patru minute gazdele au decis soarta meciului, marcînd de două ori şi stabilind scorul final. În minutul 81 românul a fost înlocuit cu nigerianul Bartholomew Ogbeche.

Pentru Marius Niculae este al treilea gol în zece meciuri la Kavala.

EXCLUSIV: Anunțul momentului pentru Gigi Becali » Fotbalistul se întoarce la FCSB: „Direct atacant îl bag!”