Alte știri din fotbal
Scos de pe lista de campionat, Mihai Roman a semnat
0
Emil Săndoi l-a remarcat după Universitatea Craiova - Oțelul Galați: „Este mult mai periculos”
0
Umbra lui Mitriță în Bănie » David Matei a avut impact total la Universitatea Craiova
0
SOS Politic! Din „bun național”, Dennis Politic a ajuns „săgeată”! Iată radiografia unui transfer-dezastru
0
Știri din fotbal internațional
Alegerea făcută de Thomas Frank cu Radu Drăgușin » Tottenham a trimis la UEFA lista de Champions League
0
Bayern vrea să-i ia lui Cristi Chivu un internațional!
0
Karim Benzema i-a dat trei goluri lui Șumudică și a intrat în conflict cu un jurnalist: „Vrei să vorbim despre asta?”
0
Florin Andone pune mitraliera pe foștii antrenori: „E un om rău, oribil! Nici mama lui nu-l place”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Doi înalți oficiali implicați într-o relație extraconjugală au demisionat ...
Libertatea
si pt florin,nu-l confunda sau asemana pe STEFAN CEL MARE cu orice moldovean care duce bautura la gura si se crede ciumecu satului,sau zice ca se rage din neam de razboinic victorios
pt olteanu,stii ce inseamna sportiv?daca da explicate,si scrisul pe blog este un sport,apropos nu am citit nici o injuratura la adresa sportivului tau!
trebuie sa mergem la dojo si tatami ca sa vedem cat de varza suntem la k1? sau confundam adevaratii campioni cu bataia din spatele blocului?
a facut rugby inainte,iar declaratiile razboinice se fac pt a mari interesul publicului asupra evenimentului si respectiv produsului,in speta Morosanu + aceste declaratii fac parte din produsul sportiv si media.Oricum nici nu stiu de ce m-am apucat sa scriu,injurati-l in continuare daca asa considerati de cuvinta ca merita tratat un sportiv.
ahahahahahhahahahahaha :)))))))) se tot lauda el ca rupe tot :))) ce peniiiibil ii !!! sper ca are decenta sa nu mai apara la tv o vreme :)
Pt. cei care-i iau apararea bolovanului, nu uitati ca el s-a laudat in stanga si-n dreapta ca e cel mai tare din parcare, ca face si drege, ca rupe ca omoara, mai ceva ca un "baietas" de dupa blocuri, care in gasca e "zmeu", dar cand e s-o dea parte-n parte cu cineva care chiar se pricepe, nu rezista decat 25 de secunde. Apropo, taranul nu cred ca a facut rugby inainte ci mai degraba inot sincron la cum arunca loviturile alea ca o broasca. LOL si PRAF!!!
a murit moartea din carpati, sa vdm ce alte platouri de emisiune distruge cand o sa vrea revansa sau mai bine zis biletu dus catre primu spital de urgenta
va salut pe toti cei care cred ca noi romanii suntem cei mai tari (la comentarii,si spart seminte in fata tv)
Pai nu e las ca bucurestenii arata ca e neam de-a lu Stefan cel Mare nu un corupt de-a lu tariceanu !
nu l-a injurat nimeni si nu si-a batut joc de el,totusi i-l aparati prea mult asa de tari sunteti de parca a-ti fi facut mai multe decat el,deci?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.