Alte știri din fotbal
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
3
Florin Prunea: „Ei fac echipa perfectă în Liga 1”
1
Știri din fotbal internațional
„Infuzie de petrodolari” la Manchester City
0
Cauza accidentului rutier în care au murit fanii lui PAOK » Mărturia șocantă a unui supraviețuitor
0
„Portugalia va câștiga Mondialul pentru Diogo Jota” » Singurul antrenor din Superligă prezent la Campionatul Mondial precedent și golgheterul echipei de play-off îi văd favoriți pe lusitani în 2026
0
Arsenal, te simți?! Anthony Gordon, discurs viral despre diferența dintre Champions League și Premier League: „Necruțător!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
"RASPUNDE LA RAU CU RAU" ASTA PARE SA FIE MENTALITATEA NOASTRA. OMUL ASTA SIMTE ASTA SPUNE. AI PREFERA SA MINTA? EU PERSONAL II INTELEG SI NU VAD NICI UN MOTIV DE RASISM AICI. TOATE ACESTE PROSTII SUNT PROVOCATE DE POLITICIENI SI MAI ALES DE PRESA , CARE DACA AR FILTRA UN PIC MATERIALELE PUBLICATE SI LE-AR ELIMINA PE CELE CARE SUNT CU TENTA RASISTA AR AJUTA LA ELIMINAREA ACESTOR INCIDENTE. UITATI-VA SI VOI CATI MAI CANTA IMNUL ROMANIEI, NU IN HOCHEI, CI SI IN CELELALTE SPORTURI SI NU IN ROMANIA CI SI IN ALTE TARI. CALMATI-VA FRATILOR! VOI NU AVETI CE PUNE PE MASA DAR STATI SI-L INJURATI PE BAIATUL ASTA PENTRU O SIMPLA PARERE IN LOC SA VA CAUTATI DE TREABA.
ma scuzati ca am oferit informatii eronate, s-a mai schimbat structura hocheiului mondial si am facut vereficari.
intr-adevar, Ungaria in 2011 a fost in Divizia 1 si a pierdut calificarea impotriva Italiei, dar a jucat turneul a fost acasa! Romania a promovat in Divizia 1, castigand toate cele 5 partide din Divizia 2 intr-un turneu in Croatia. deci Ungaria e fruntasa in Divizia 1, iar Romania e in aceeasi divizie dar se va lupta in 2012 sa nu retrogradeze. Divizia 1 inseamna locurile 17-32 in clasamentul mondial. poate ca ar trebui sa tinem ungurii :)))))))) nu e chiar asa neagra situatia
Eu nu mai dorm noaptea daca pleaca asta :))))
btw Ungaria era sa promoveze in elita anul trecut in aprilie, a pierdut in prelungiri cu Italia. deci Ungaria este fruntasa in divizia I (adica nivelul 2). Romania a promovat in divizia I acum, sa speram ca vor face fata (BTW nu vor juca impotriva Ungariei - sunt in grupe diferite).
daca joci pt romania trebuie sa canti imnu romaniei .cel mai bn sa zburati cu toti din tara ca nu aveti ce cauta la nationala nationala e a romanilor nu a voastra
DESFIINTATI NATIONALA DE HOCHEI!!!! probabil unii maghiari vor jubila, dar daca nu esti macar in liga a 2-a mondiala, nu faci parte din lumea buna. deci si ei sunt cam in aceeasi situatie, sunt in esalonul 3 printre ultimii, noi suntem in esalonul 4 printre primii :))))
Nesimtire, doar nesimtire, altceva e de prisos.
O intrebare pt cunoscatori: cine sunt "barbarii de tirani" din imn? La cine se refera? In ce context s-a scris imnul si impotriva cui? Oare cum se face ca maghiarii din Transilvania nu se identifica cu aceste versuri?
Prefer sa avem nationala in divizia a 8-a decat sa ne facem de ras cu acesti unguri care in loc sa fie umili in tara care le-a dat un nume si care le-a oferit o paine, ei sunt de un tupeu ordinar. Cei care conduc sportul romanesc ar trebui sa se sesizeze. Oricum, aceasta nationala de hochei nu va mai fi in veci iubita de catre romani.