Alte știri din fotbal
Singurele două soluții ca CSA Steaua să poată promova în Liga 1
0
Îl va înfuria Mirel Rădoi pe nașul Becali? Gata să nu mai respecte dorința numărul 1 a patronului: „Nu putem să continuăm la infinit”
0
Ionel Dănciulescu revine ca antrenor după mai bine de un deceniu! Iată în ce condiții: „Ca întotdeauna, eu ajut”
0
Ministrul Apărării a găsit PRĂPĂD la Steaua: „La CSA, avem de 2,4x colonei mai mulți ca la Infanterie”
0
Știri din fotbal internațional
Federico Valverde s-a temut că va fi dat afară de Real: „Am fost devastat după ce l-am accidentat”
0
„Aroganța” lui Montella, după ce l-a învins pe Lucescu: „Primul antrenor străin participant la Euro și la Mondial”
0
Tuchel avertizează » Starul lui Manchester City nu are locul asigurat în lotul pentru Campionatul Mondial
0
Oliver Bierhoff comentează dezastrul Squadrei Azzurra: „Italia a rămas blocată în anii '90”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Video viral din Seattle: un bărbat încearcă să împingă un pasager în fața ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
comentatorul BT sport s-a plans si in meciul cu Kerber cand ambele au fost la baie in acelasi timp..asta pentru ca nu e profesionist in primul rand si in al doilea rand pentru ca nu e problema lui si in al treilea rand pentru ca inseamna ca este prost la jobul lui.. nu avea cu ce sa umple timpul...e dreptul jucatoarelor sa mearga la baie daca au nevoie..nu sunt sclave nici animale..sunt oameni!
Atata timp cat gestul asta a ajutat-o sa se calmeze si sa prinda incredere, nu vad care e problema. Toate marile jucatoare apeleaza la trucuri de genul asta. Mai putin conteaza ce cred altii, important e sa castigi.
nici eu nu imi pot explica acel 0-6 din primul set dar cum a spus si ea sustinerea fanilor a facut-o oarecum sa revina sunt convins ca o batea si fara fanii din tribune aceasta fata e mandria noastra cel putin mie mi-a demonstrat ca e o luptatoare sunt 100% convins ca in mai putin de o ora Erani ii va cadea victima!!! RESPECT SIMONA HALEP
Niste commenturi urate la adresa unei jucatoare bune de tenis din Romania. cand a mai avut tara asta o jucatoare in top 5 mondial? cred ca ar trebui sa apreciem o astfel de sportiva, nu sa aruncam cu noroi. cat despre BT sport... au si ei cate o preferata si considera un truc ceva natural. dar Sharapova? pana serveste- 20 sec. la vestiar, destul de mult. a fost vreodata avertizata? nu. bafta, Simona! Sper sa ajungi in finala si chiar sa reusesti imposibilul: sa o bati pe Serena. pana atunci: mult noroc cu Errani! you can do it!
Foarte bine a facut sau doar Maria / Serena au voie? Trebuia sa scrie cineva, astazi, o tampenie la adresa Simonei. Conteaza victoria si revenirea ei! Restul e doar barfa ieftina! Bafta Simo diseara!
a revolutionat simona tennisul. mergi la baie 5 minute si castigi meciul. pun pariu ca nici nu se mai antreneaza cand totul e atat de simplu.
problema nu e ce a spus ala ci ca voi dezvoltati ce a spus un nimeni
Bullshit :)))) Cred ca-i prima oara cand Simona merge la cabine dupa primul set. Atunci...ce sa mai zicem de domnisoara Sharapova ?
Majoritatea jucatoarele de top din circuitul WTA folosesc tactica asta. De ce ar fi Halep diferita? Astea sunt stiri rautacioase, tipic romanesti, bazate pe afirmatiile la fel de rautacioase ale unui post TV. De ce nu a prezentat faptul ca in timpul primului set, comentatorii polonezi erau pe jos de ras, iar la sfarsitul meciului le-a ramas rasul in gat? Bravo Simona, rusine GSP!
Atata timp cat regulamentul permite, de s-ar baga niste amarati de comentatori sa faca comentarii....faceti regulile in tenis voi mai amaratilor care va hraniti din sport....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.