FOTBAL  »  Superliga  »  STEAUA

Becali îl acuză pe Iordănescu de faptul că a vrut să-i fure Steaua: "Acum îmi dau seama că el a fost implicat!"

Articol de GSP - Publicat vineri, 21 septembrie 2012 00:00 / Actualizat vineri, 21 septembrie 2012 20:59

Gigi Becali a comentat disputa dintre Anghel Iordănescu şi Mihai Stoica. Patronul Stelei se ia de "General", pe care îl acuză că ţine partea Vasluiului.

"Eu nu mă bag peste ce face el acasă la Snagov. Eu nu cred că el la ora asta iubeşte mai mult Steaua decît Vaslui. Un miliard la sută el iubeşte Vasluiul mai mult.

Eu aşa am cerut ca patron, Reghe a făcut echipa aşa încît să fie pe placul patronului. Dorinţele patronului nu au fost ca jucătorii aceia să joace, el a spus să se ţină cont de meciul cu Rapid. Ce, eu sînt patron ca să faci tu ce vrei la echipă? Să facă aşa Iordănescu la echipa lui, dacă vrea.

Mă face să cred că a avut influenţă şi la procesul cu sigla şi cu marca Steaua. Dacă Oprea mai avea putere politică şi nu cădea PDL, nu mai continuau procesele alea?

Nu credeam că el e împotriva mea. Acum chiar mă face să cred că el a fost implicat atunci", a spus Gigi Becali la Contraatac, pe GSP TV.

Iordănescu îl învaţă pe Reghecampf cum să-l păcălească pe Gigi: "Am înţeles, tovarăşe general!"

Anghel Iordănescu îl desfiinţează pe MM: "Nu merită atîta atenţie. E un mărunţiş"

Citește și:
Cum arată „16-imile” de la Campionatul Mondial » Norocoasa Argentina + Se conturează un mare șoc în „optimi”
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Cum arată „16-imile” de la Campionatul Mondial » Norocoasa Argentina + Se conturează un mare șoc în „optimi”
Ivana Knoll a remarcat un singur fotbalist de la Cupa Mondială: „Îmi place cu adevărat de el”
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Ivana Knoll a remarcat un singur fotbalist de la Cupa Mondială: „Îmi place cu adevărat de el”
Transfer-surpriză: Alexi Pitu a semnat în Superliga și va juca în alb-roșu!
Superliga
Transfer-surpriză: Alexi Pitu a semnat în Superliga și va juca în alb-roșu!
Pierdere uriașă: U Cluj rămâne fără Jovo Lukic! Câți bani aduce bosniacul în Superliga
Superliga
Pierdere uriașă: U Cluj rămâne fără Jovo Lukic! Câți bani aduce bosniacul în Superliga
FOTO Alertă alimentară în România: Croissant cu Nutella de la Lidl, Kaufland și Metro, retras de pe piață
Profit.ro
FOTO Alertă alimentară în România: Croissant cu Nutella de la Lidl, Kaufland și Metro, retras de pe piață
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!

Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!


Comentarii (38)
ursulaku
ursulaku  •  22 Septembrie 2012, 13:38

Sportul asta se numeste Aruncatul C.acatului in ventilator...

xhthu
xhthu  •  22 Septembrie 2012, 11:14
Postat de joker_28 pe 22 Septembrie 2012, 10:55

bai oita pt culura ta generala iti spun ca ideile sunt expuse de oameni...................deci tu pana acum ai votat extraterestrii sau oi asta zici.......................renunta la telemea ca iti distruge neuronii slabiti!!.

in politica, oamenii sunt expusi de idei ,tu crezi ca ai votat cu basescu pentru pentru omul care este el?nu,ai votat cu ideea de om politic in care poza el si care ti-a bagat-o el in cap si tu ca esti prost ai fost prostit.nu poti vota oameni in politica pentru ca nu este nimic autentic .si cu articolu,2 prosti se cearta.doar ca unu e prost din nastere si celalalt doar depasit de fotbalul actual.si culmea ciobanu are mai multa dreptate,m-am plictisit ca in fiecare an doar steaua sa faca puncte, altii sa primeasca pomana sa joace in CL ,sa isi faca echipe si bugete ,se mai califica si petarde gen rapid si dinamo in EL de pe locu 4,5,6 sa ne faca de ras.si dupa comenteaza toti ca proasta

joker_28
joker_28  •  22 Septembrie 2012, 10:55
Postat de starchild pe 21 Septembrie 2012, 23:07

Nici vorba ... pana acum eu nu am votat niciodata oameni, ci idei (aka Referendum-uri) ...:))

bai oita pt culura ta generala iti spun ca ideile sunt expuse de oameni...................deci tu pana acum ai votat extraterestrii sau oi asta zici.......................renunta la telemea ca iti distruge neuronii slabiti!!.

Vezi toate comentariile (38)
Comentează