Comentarii (96)
istoricu
istoricu  •  12 Martie 2015, 11:17

e o tampenie sa pui arbitru crescut in capitala pt o echipa locala nici in regulamentul fifa sau din samoa nu e permis asta

craioveanu91
craioveanu91  •  12 Martie 2015, 11:16

cum se face ca la meciurile DECISIVE ale echipe fantoma fc ba sina S.A.este delegat acelasi nenoro cit de arbitru care ii fura pe fata pe adversari contra astora ???

istoricu
istoricu  •  12 Martie 2015, 11:15

in tur gol astra anulat aiurea gol 3 steaua ofsaid clar deci trebuia sa fie 2-1 pt steaua iar in retur chiar daca tudor dadea simulare la fatai tot batea astra cu 1-0 si se califica

craioveanu91  •  12 Martie 2015, 11:13
Postat de andrei.f pe 12 Martie 2015, 11:10

Faza cu Fatai a fost la limită. Tudor n-a dat eliminare pentru că Fatai este cel mai mare simulant din campionat. Efectiv se împiedica intenţionat de picioarele fundaşilor stelişti şi se arunca pe jos.

ba baga mias paula in familia ta de ra hat cu ochi daca aia nu a fost eliminare sa o faoutem toti in gura pe muata si pe nevasta lu tudor. nu ti-e rusine ba moldovene , la fel a fost si in cupa cand tot ra hatul asta cu ochi v-a fat penalty in minutul 70 si v-a dus in semifinala .

craioveanu91  •  12 Martie 2015, 11:12

a fost delegat tudor sa joace in 12 desigur:) ba sina asta de echipa fc sb S.A cand are nevoie il ia pe tudor. asa au facut si in sfertul de finala de cupa cu noi a fost delegat mi logul asta baga mias paula in nevasta-sa si in fie-sa si le-a dar penalty inventat . asta ar trebui suspendat tot campionatul nenoro citul asta , cel mai hot arbitru din liga 1

andrei.f
andrei.f  •  12 Martie 2015, 11:10

man_united
man_united  •  12 Martie 2015, 11:10
Postat de radd1cal pe 12 Martie 2015, 11:01

Chiar, finala se disputa pe National Arena ? Ar fi interesant. :))))))

da. acolo a fost programata initial, anul trecut.

radd1cal
radd1cal  •  12 Martie 2015, 11:08

Inseamna ca stai la sat, lasi fotbalul si iti vezi de gospodarie, de prasit .... si ce mai faceti voi pe acolo.

Postat de johnconstantine. pe 12 Martie 2015, 10:52

da da mai tineti l pe deaconu acolo si pupati ii in anus pe stelisti ca o sa avem numai fotbal insolvent ..pauza investitori pauza suporteri ..de ce sa vin la stadion sa vad cum fura mizeriilr astea ?de ce sa dau 10 ron aia la diferite firme de cabluri sa vad cum etapa de etapa wcsb sau cum ii mai cheana sunt ajutati?

Asta e de colecție! De-aia nu vin investitorii, că fură Steaua (mizeriile, wcsb, cum grațios se exprimă autorul)! Tot de-aia or fi dispărut și Iancu, Capră, Copos, Porumboiu, Bucșaru, Adamescu, Mititelu, Nețoiu, Borcea, Cristescu și atâția alții. Se pregătește Valerică Moraru...