Comentarii (71)
albusibiu
albusibiu  •  30 Mai 2012, 11:48
Postat de microbistpursange pe 30 Mai 2012, 11:14

Alpin100conturi.GSP.hu !

Bravo, Alpine, l-ai dezvatat pe asta sa mai dea doar copy-paste-uri. :)

albusibiu
albusibiu  •  30 Mai 2012, 11:48

Totusi, cu toate aceste "valori" niciuna dintre echipele respective n-a ajuns macar in top6 in clasament. In plus, pentru cativa dintre fotbalistii de mai jos pot spune ca au serioase probleme de caracter/comportament/maturitate. Sper ca CFR-ul sa stea departe de toate aceste "tinte false".

microbistpursange
microbistpursange  •  30 Mai 2012, 11:14
Postat de asc21 pe 30 Mai 2012, 10:39

Pentru alde alpin ar trebuii sa existe gsp.hu

Alpin100conturi.GSP.hu !

microbistpursange
microbistpursange  •  30 Mai 2012, 11:13
Postat de alpin pe 30 Mai 2012, 10:35

Pana nu moare tac-tiu nu ai dreptul sa te numesti tzigan! Esti doar Puradel!!! Asa e traditia la voi, cei din Pakistan!!!

Gulaș ai fost și tu cu cocteilul molotov în mana sa incendiezi casa memoriala Avram Iancu ?

biancorossi
biancorossi  •  30 Mai 2012, 11:04
Postat de viorescu pe 30 Mai 2012, 11:03

Scumpi nene scumpi. D-aia fara contracte n-aveti?

someri

viorescu
viorescu  •  30 Mai 2012, 11:03

Scumpi nene scumpi. D-aia fara contracte n-aveti?

flafy
flafy  •  30 Mai 2012, 11:03

au dreptate astia de la gazeta,sunt fotbalisti buni insa cred ca sunt unii chiar peste ei...oricum Maxim,Grozav;Cobrea sunt foarte talentati in timp ce Astafei si Nistor sunt foarte muncitori....nu stiu ce este cu Morar,nu prea l-am urmarit...iar cei 2 straini de la Petrolul nu prea ma intereseaza...au jucat bine dar....am indoieli

cerber_nz
cerber_nz  •  30 Mai 2012, 10:55
Postat de carol_k pe 30 Mai 2012, 10:50

Aud ca Gigi il vrea pe Grozav...Acum cand costa enorm...Cand era accesibil MM l-a pus pe Narcis sa-l urmareasca un meci la Standard....dupa care ghiciti ce ! L-a luat U Cluj !!! :))) "Narcis e de vina" striga din toti plamanii marele manager ...Adica daca l-a urmarit poate ca tot el trebuia sa si demareze negocierile,sau poate ca Mache,sau maseurul...Oricine doar MM nu ! El e manager ca sa stea la TV sa comenteze campionate straine doar nu ca sa faca transferurile ce naiba...Ne racim gura de pomana...

Cred ca Grozav a prinde bine Stelei... are putin din tupeul lui Lacatus. Dar daca nu a vrut sa puna rapid banii jos la Wesley... nu stiu cum va mai fi cu Grozav... care nici nu mai stim la ce echipa este ... ba la U... ba la Petrolul...

biancorossi
biancorossi  •  30 Mai 2012, 10:54
Postat de asc21 pe 30 Mai 2012, 10:53

MiMi nu aduce competitori pentru nevastasa Tatu.

.........))))))

biancorossi
biancorossi  •  30 Mai 2012, 10:54
Postat de cerber_nz pe 30 Mai 2012, 10:48

Dar nu cred ca este el de condamnat... chiar de loc... doar a raspuns la ce a scris ala cu microbul... chiar si eu mi-am pus mintea putin... adica de ce altii sa dea cu parul si altii sa nu se apere? Si DA... sunt perfect de acord... haideti mai cu pareri despre fotbal... cred ca o stire in plus ne-ar prinde bine la toti... daca nu este rasista sau anti... nu mai stiu cui plasata.

exact, si tu ai raspuns oarecum. dar, asta subliniez eu: va obliga cineva? stiti prea bine ca exista si ignore. aveti si optiunea sa va vedeti de postari corecte si la obiect. se poate face abstractie de commurile provocative. si ia sa vedeti voi cum inceteaza orice comm anapoda. apoi, si daca nu inceteaza, suntem oamenimaturi si echilibrati sau cum? chiar trebuie sa ne simtim lezati la orice comm inferior calitativ ? eu nu cred ca nu avem suficienta inteligenta sa pricepem ca sunt nesemnificative. ps - stai tu calm ca stiu f bine si ce face alpin. nu e nici el mai nevinovat. doar mai mester la condei. un pic mai subtil si atat. in rest, ce mi-e el ce-mi sunt altii...

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 8
Comentează