Comentarii (71)
asc21
asc21  •  30 Mai 2012, 10:53
Postat de carol_k pe 30 Mai 2012, 10:50

Aud ca Gigi il vrea pe Grozav...Acum cand costa enorm...Cand era accesibil MM l-a pus pe Narcis sa-l urmareasca un meci la Standard....dupa care ghiciti ce ! L-a luat U Cluj !!! :))) "Narcis e de vina" striga din toti plamanii marele manager ...Adica daca l-a urmarit poate ca tot el trebuia sa si demareze negocierile,sau poate ca Mache,sau maseurul...Oricine doar MM nu ! El e manager ca sa stea la TV sa comenteze campionate straine doar nu ca sa faca transferurile ce naiba...Ne racim gura de pomana...

MiMi nu aduce competitori pentru nevastasa Tatu.

gazistu
gazistu  •  30 Mai 2012, 10:52

astafei ati gresit inaltimea, are 1, 77 m, in nici un caz 1, 87 m, ati gresit

carol_k
carol_k  •  30 Mai 2012, 10:50

Aud ca Gigi il vrea pe Grozav...Acum cand costa enorm...Cand era accesibil MM l-a pus pe Narcis sa-l urmareasca un meci la Standard....dupa care ghiciti ce ! L-a luat U Cluj !!! :))) "Narcis e de vina" striga din toti plamanii marele manager ...Adica daca l-a urmarit poate ca tot el trebuia sa si demareze negocierile,sau poate ca Mache,sau maseurul...Oricine doar MM nu ! El e manager ca sa stea la TV sa comenteze campionate straine doar nu ca sa faca transferurile ce naiba...Ne racim gura de pomana...

cerber_nz
cerber_nz  •  30 Mai 2012, 10:48
Postat de biancorossi pe 30 Mai 2012, 10:42

putin imi pasa care. asta e site de sport. sa vorbeasca despre sport. daca sunt capabili. si el si ceilalti care intretin atmosfera xenofoba, sovinista si extremista. o mana de ciumpalaci obositi. asta, alpin are senzatia ca e perfect. viata lui e perfecta. in creierullui este totul perfect. in familia lui este perfect. in orasul lui adoptiv este perfect. cfrul ala e perfect. totul e perfect. ailalti sunt niste imperfecti. asta are o explicatie medicala stiintifica: complex de inferioritate.

Dar nu cred ca este el de condamnat... chiar de loc... doar a raspuns la ce a scris ala cu microbul... chiar si eu mi-am pus mintea putin... adica de ce altii sa dea cu parul si altii sa nu se apere? Si DA... sunt perfect de acord... haideti mai cu pareri despre fotbal... cred ca o stire in plus ne-ar prinde bine la toti... daca nu este rasista sau anti... nu mai stiu cui plasata.

asc21
asc21  •  30 Mai 2012, 10:45

Numai dreptaci.

peryfery
peryfery  •  30 Mai 2012, 10:44

da 10 jucatori ,da nici un fotbalist

biancorossi
biancorossi  •  30 Mai 2012, 10:42
Postat de asc21 pe 30 Mai 2012, 10:39

Pentru alde alpin ar trebuii sa existe gsp.hu

putin imi pasa care. asta e site de sport. sa vorbeasca despre sport. daca sunt capabili. si el si ceilalti care intretin atmosfera xenofoba, sovinista si extremista. o mana de ciumpalaci obositi. asta, alpin are senzatia ca e perfect. viata lui e perfecta. in creierullui este totul perfect. in familia lui este perfect. in orasul lui adoptiv este perfect. cfrul ala e perfect. totul e perfect. ailalti sunt niste imperfecti. asta are o explicatie medicala stiintifica: complex de inferioritate.

asc21
asc21  •  30 Mai 2012, 10:39
Postat de biancorossi pe 30 Mai 2012, 10:38

incearca ma sa scrii si tu ceva decent. nu mai provoca toata ziua buna ziua chestiuni soviniste. si tu si altii ca tine. indiferent de culorile asa zis sustinute de voi. voi chiar nu va pricepeti la fotbal? nu va intereseaza fotbalul? intrati vere pe alte siteuri si injurati-va in pwla mea cat vreti acolo, daca nu aveti nimic inteligent de exprimat.

Pentru alde alpin ar trebuii sa existe gsp.hu

biancorossi
biancorossi  •  30 Mai 2012, 10:38
Postat de alpin pe 30 Mai 2012, 10:33

Tot prost.tata are ala micu"?!

incearca ma sa scrii si tu ceva decent. nu mai provoca toata ziua buna ziua chestiuni soviniste. si tu si altii ca tine. indiferent de culorile asa zis sustinute de voi. voi chiar nu va pricepeti la fotbal? nu va intereseaza fotbalul? intrati vere pe alte siteuri si injurati-va in pwla mea cat vreti acolo, daca nu aveti nimic inteligent de exprimat.

cerber_nz
cerber_nz  •  30 Mai 2012, 10:37
Postat de microbistpursange pe 30 Mai 2012, 10:06

Primitivul Beto care în meciuri internaționale e primul potențial eliminat pt durități și apoi Mureșan. O sa vezi în primul tur preliminar C1 când o sa fiți eliminați ce brânză valoarea ăștia doi . _______________ PS: din 1907 și pana azi ați ELIMINAT O SINGURA ECHIPA ÎN CUPELE EUROPENE : Sarajevo . Mucles !

Aici tre sa recunosc ca s-ar putea sa ai dreptate. A fost orice numai fostbal nu ceea ce a jucat CFR-ul. Dar a fost mai bun se pare decat ce au jucat celelalte... ma refer pe tot parcursul campionatului nu pe forma de sfarsit al uneia sau alteia.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 8
Comentează