Comentarii (71)
alpin
alpin  •  30 Mai 2012, 10:35
Postat de microbistpursange pe 30 Mai 2012, 09:55

Gulaș plătit de ofițerul de securitate din Gruia pentru laturile pe care le azvârliți voi pe forum , o mana de boangheni care dețineți împreuna peste 100 de conturi . ___________ Cadu se plimba prin Cluj numai însoțit de bodyguarzii din Gruia de popular ce este .

Pana nu moare tac-tiu nu ai dreptul sa te numesti tzigan! Esti doar Puradel!!! Asa e traditia la voi, cei din Pakistan!!!

alpin
alpin  •  30 Mai 2012, 10:34
Postat de microbistpursange pe 30 Mai 2012, 10:06

Primitivul Beto care în meciuri internaționale e primul potențial eliminat pt durități și apoi Mureșan. O sa vezi în primul tur preliminar C1 când o sa fiți eliminați ce brânză valoarea ăștia doi . _______________ PS: din 1907 și pana azi ați ELIMINAT O SINGURA ECHIPA ÎN CUPELE EUROPENE : Sarajevo . Mucles !

Dar sufera rau de tot pradelul ala mic al tau de prost.tata!!!

alpin
alpin  •  30 Mai 2012, 10:33
Postat de microbistpursange pe 30 Mai 2012, 10:12

Acum s-a întâmplat ca răzbunare ca au plimbat toată Europa urna cu cenușa fascistului antisemit și nu au mai avut voie sa o înhumeze cu mare fast media în Ținutul Secuiesc ! _______________ Deschide ochii .

Tot prost.tata are ala micu"?!

axg87
axg87  •  30 Mai 2012, 10:26

majoritatea sefilor din redactiile gen gsp sunt la varsta a doua. asta inseamna ca in anii 80 erau copii si pasionati de fotbal. Tot in aceea perioada tovarasul dadea decrete peste decrete sa castige steaua tot cu conditia ca din cand in cad sa mai dea si lui dinamo. Astea sunt echipele cu care ziaristii au crescut si ei nu pot si nu vor sa vada dincolo de ele. Mai merg si pe ideea ca astea se vand cel mai bine dar uita ca fanii stelei si ai lui dinamo nici bilete nu cumpara ca sa vada un meci de al echipei lor favorite. Oricum...as vrea totusi sa vad o data ca gsp nu mai pupa in fund de stelist si devine un cotidiant inpartial asa cum ar trebui sa fie.

biancorossi
biancorossi  •  30 Mai 2012, 10:14
Postat de microbistpursange pe 30 Mai 2012, 10:12

Acum s-a întâmplat ca răzbunare ca au plimbat toată Europa urna cu cenușa fascistului antisemit și nu au mai avut voie sa o înhumeze cu mare fast media în Ținutul Secuiesc ! _______________ Deschide ochii .

salut. de ce sa deschid ochii? pai ia mai reciteste tu la ce com al meu ai raspuns tu si la com era raspunsul meu. si apoi vei vedea pentru ce am intrebat dc sa deschid ochii.

biancorossi
biancorossi  •  30 Mai 2012, 10:13
Postat de costacurta pe 30 Mai 2012, 09:52

Hamza e foarte bun, la fel si Boudjemaa, plus cei doi de la pandurii si eventual portarul de la mioveni, ceilalti nu prea au confirmat asa cum se spune.

si nici macar aia 2 de care pomenesti tu. bineinteles ca sunt speculatii de vara. mari valori, hai sa dam din gura ca n-avem ce scrie. si culmea, nu peste mult timp avem de-a face cu 2 competitii majore la nivel mondial.

microbistpursange
microbistpursange  •  30 Mai 2012, 10:12

Acum s-a întâmplat ca răzbunare ca au plimbat toată Europa urna cu cenușa fascistului antisemit și nu au mai avut voie sa o înhumeze cu mare fast media în Ținutul Secuiesc ! _______________ Deschide ochii .

biancorossi
biancorossi  •  30 Mai 2012, 10:10
Postat de cerber_nz pe 30 Mai 2012, 10:04

Am inteles... ai vrut sa scrii "oameni"... hihi... cred ca esti atat de furios ca apesi pe mai multe taste odata... mai calmeaza-te "omule" si bea cafeaua linistit... si sa avem o discutie cu schimb de informatii... daca le avem.

asa ar fi mai indicat, corect.

teodor.muresan
teodor.muresan  •  30 Mai 2012, 10:09

Pt. macroprostpursange. In Mongolia, tatare.

microbistpursange
microbistpursange  •  30 Mai 2012, 10:06
Postat de cerber_nz pe 30 Mai 2012, 10:04

Am inteles... ai vrut sa scrii "oameni"... hihi... cred ca esti atat de furios ca apesi pe mai multe taste odata... mai calmeaza-te "omule" si bea cafeaua linistit... si sa avem o discutie cu schimb de informatii... daca le avem.

Primitivul Beto care în meciuri internaționale e primul potențial eliminat pt durități și apoi Mureșan. O sa vezi în primul tur preliminar C1 când o sa fiți eliminați ce brânză valoarea ăștia doi . _______________ PS: din 1907 și pana azi ați ELIMINAT O SINGURA ECHIPA ÎN CUPELE EUROPENE : Sarajevo . Mucles !

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 8
Comentează