FOTBAL  »  Superliga  »  REVELION

2011 îi prinde împreună pe şefii fotbalului românesc!

Articol de GSP - Publicat vineri, 31 decembrie 2010 00:00

Mitică Dragomir organizează un revelion ce n-a văzut Bucureştiul, la salonul propriu! Mircea Sandu, Kassai şi Viorel Păunescu vor intra în 2011 cu şeful ligii, care le-a pregătit meniu de lux: icre de Manciuria, creveţi aduşi direct din Suedia şi purcel de lapte!

2011 îi prinde împreună pe şefii fotbalului românesc! Mitică Dragomir l-a invitat la Revelionul organizat de el în salonul propriu pe Mircea Sandu! Meniul de lux i-a costat pe invitaţi 120 de euro

"O nimica toată, câţiva firfirici. eu nu cîştig nimic din revelionul ăsta", a spus Dragomir.

Muzică bună, sală separat şi program cu animatori doar pentru copii sunt surprizele lui Mitică pentru cei 550 de invitaţi.

Mitică Dragomir organizează un revelion ce n-a văzut Bucureştiul, la salonul propriu! Mircea Sandu, Kassai şi Viorel Păunescu vor intra în 2011 cu şeful ligii, care le-a pregătit meniu de lux: icre de Manciuria, creveţi aduşi direct din Suedia şi purcel de lapte!

2011 îi prinde împreună pe şefii fotbalului românesc! Mitică Dragomir l-a invitat la Revelionul organizat de el în salonul propriu pe Mircea Sandu! Meniul de lux i-a costat pe invitaţi 120 de euro

"O nimica toată, câţiva firfirici. eu nu cîştig nimic din revelionul ăsta", a spus Dragomir.

Muzică bună, sală separat şi program cu animatori doar pentru copii sunt surprizele lui Mitică pentru cei 550 de invitaţi.

Citește și:

Istvan Kovacs, criticat pentru o singură fază din finala Europa League: „Nu a acordat un penalty clar”
Europa League
Istvan Kovacs, criticat pentru o singură fază din finala Europa League: „Nu a acordat un penalty clar”
FCSB face al doilea transfer al verii: „Cluburile s-au înțeles”
Superliga
FCSB face al doilea transfer al verii: „Cluburile s-au înțeles”
Ce înseamnă victoria Atalantei pentru fotbalul italian: în Liga Campionilor se conturează un scenariu fabulos!
Europa League
Ce înseamnă victoria Atalantei pentru fotbalul italian: în Liga Campionilor se conturează un scenariu fabulos!

Ironia sorții » Fostul jucător de la FCSB, la un pas să semneze chiar cu echipa care l-a retrogradat!

„Există prietenie în tenis?” » Sorana Cîrstea, răspuns tranșant: „Am o poveste care va face deliciul, că e cu Simona Halep”


Comentarii (5)
jumega
jumega  •  31 Decembrie 2010, 14:51

eu le asigur motzul la tort! GRATIS!!!

gen_mitza
gen_mitza  •  31 Decembrie 2010, 13:14

Si sala la ce ora explodeaza ?

cretu.marius.l
cretu.marius.l  •  31 Decembrie 2010, 12:46

Frati romani! pro primo: nu ma intereseaza ce fura acest dinozaur comunist dar l-ati gaurit pe Ceasca care era mai cinstit ca dobitocul asta. Sa nu credeti ca in occident banii curg.Chiar cu munca zilnica grea si cu diploma universitara la Bucuresti in mod cinstit nu poti cistiga cit reuseste degeneratul asta sa cheltuie intrr-o noapte.Asa ca nu mai fiti mindrii de bogatii vostrii ca sunt tare saraci sufleteste, astia fura cit le incape sunt fuduli le ies banii furati si pe cur Greata

Vezi toate comentariile (5)
Comentează