Comentarii (34)
danut1971
danut1971  •  04 Aprilie 2017, 20:06

pe nici una! doar dinamo bucuresti

hap.ciu
hap.ciu  •  04 Aprilie 2017, 12:12

Jixi a pierdut palmaresul, a pierdut numele si normal ar fi sa piarda si locul in Liga1. Pai cum a ajuns el in 2003 in liga1, ucl, etc? A venit de la muntele athos, fix in L1 si toate competitiile? Ce mai cauta cele 2 stele sub *** ala se sigla daca nu mai au palmares? Pana acum Armata a cam castigat procesele pe care le a avut cu Razboinicul Luminii. Dpmdv Armata i a fost complice pana cand nu s au mai inteles la bani. De ce sa poarneasca echipa armatei din Liga5?! Cand a retrogradat?! Circ, ras si ***!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

alex_stef22
alex_stef22  •  03 Aprilie 2017, 12:59
Postat de vasy86le pe 03 Aprilie 2017, 09:26

UEFA o vede pe fcsb drep continuitoarea Stelei pentru ca nu are o decizie judecatoreasca in care sa scrie ca CSA Steaua detine palmaresul, dar CSA o sa obtina si aceasta decizie si apoi o sa apare in dreptul fcsb, palmaresul din 2003.

UEFA nici nu cred că știe situația reală. Probabil au fost înștiințați că din proprie voință cei de la FC FCSB au modificat sigla și urmează să-și schimbe și numele. Nu cred că au primit sentințele judecătorești care stau la baza acestor modificări. Din punctul meu de vedere, folosirea unui nume fără drept este furt de identitate. Aștept motivarea sentinței ca să mă lămuresc.

vasy86le
vasy86le  •  03 Aprilie 2017, 09:26
Postat de baddog2 pe 01 Aprilie 2017, 12:51

Din ura fata de Becali s-a ajuns la distrugerea unui brand precum Steaua Bucuresti.Eu sunt ferm convins ca proiectul CSA Steaua nu va performa si la un moment dat se va ineca.Ei nu inteleg un lucru, pe cioban il daore fix in pix ca nu se mai numeste Steaua atata timp cat el castiga bani.Uefa recunoaste FCSB ca fosta Steaua deci ii atribuie palmaresul din 1947 si pana in prezent ceea ce inseamna ca Gigel are sanse mari ca si in toamna acestui an sa mai castige cateva milioane bune!

UEFA o vede pe fcsb drep continuitoarea Stelei pentru ca nu are o decizie judecatoreasca in care sa scrie ca CSA Steaua detine palmaresul, dar CSA o sa obtina si aceasta decizie si apoi o sa apare in dreptul fcsb, palmaresul din 2003.

vasy86le
vasy86le  •  03 Aprilie 2017, 09:23

De ce trebuie sa tineti mereu cu hotii? Daca tribunalul a judecat cazut si s-a dovedit ca Becali a luat Steaua fraudulos, si i-a dat dreptate Armatei, voi de ce ziceti ca Becali are dreptate, ca Steaua e a lui? Va plangeti de justitia din Romania, va plangeti ca coruptia e in floare , ca sunteti furati, ca sunteti jigniti si nu vi se respecta drepturile, dar cand e vorba de dreptate, voi nu tineti cu dreptatea, voi tineti cu hotia si inselatoria. CSA Steaua e Steaua, Becali un hot care a incercat sa profite de pe urma unui club de fotbal.

tandd
tandd  •  02 Aprilie 2017, 12:48

n-a inteles nimeni pana acum ca nu e un razboi suporteri-steaua ci n razboi suporteri-becali.Singura problema de acolo nu e steaua,csa sau talpan ci e becali si pana nu pleaca toti o sa continuie s-o distruga

1754212024592604
Bogdan Jitea  •  01 Aprilie 2017, 13:58

În spatele proiectului CSA Steaua se află cei care ocupă primele două locuri în clasamentul all time al evoluțiilor în tricoul roș-albastru. Tudorel Stoica (1975–1989; 1990) - 369 meciuri/ 43goluri Marius Lăcătuș (1983–1990; 1993–2000) - 357 meciuri/ 98 goluri Pe de altă parte, în spatele FCSB se află MM Stoica și Valeriu Argăseală. Ce e atât de greu de ales? :)

baddog2
baddog2  •  01 Aprilie 2017, 12:51

Din ura fata de Becali s-a ajuns la distrugerea unui brand precum Steaua Bucuresti.Eu sunt ferm convins ca proiectul CSA Steaua nu va performa si la un moment dat se va ineca.Ei nu inteleg un lucru, pe cioban il daore fix in pix ca nu se mai numeste Steaua atata timp cat el castiga bani.Uefa recunoaste FCSB ca fosta Steaua deci ii atribuie palmaresul din 1947 si pana in prezent ceea ce inseamna ca Gigel are sanse mari ca si in toamna acestui an sa mai castige cateva milioane bune!

rumunek
rumunek  •  01 Aprilie 2017, 12:51
Postat de jalabert pe 01 Aprilie 2017, 12:10

ar trebui sa-ti dea de gandit ca sustinatorii comunistilor in frunte cu idolu lor talpa iadului sunt sustinuti exclusiv de dinamovisti, sau sustinatori ai altor echipe. nu o sa gasesti nici un stelist vero talpanist. ei ii sustin pe comunisti nu pentru ca sunt stelisti ci din principiu sa moara capra vecinului rival. cati sustinatori ai lui real madrid crezi ca ar plange dupa barcelona? cu alte cuvinte nimeni nu crede in proiectul comunistilor. dinamovistii protalpanisti nu vor decat destabilizarea steiei. ii doare in cot cum e si firesc soarta stelei dar daca pot pune umarul la distrugerea stelei nu ezita. astia sunt talpanistii.

Nu ma gandesc la ei, ma intereseaza doar ceea ce simt eu. Fiecare are dreptul sa aiba opinia lui, nu incerc sa conving pe nimeni de nimic, doar sa fac cunoscute lucruri care pot da de gandit. Opinia mea e clara, probabil subiectiva, si era aceeasi si acum 5 ani cand primeam manifeste anti-finantator prin Ghencea, de la niste pusti care nu stiau cine e Vasile iordache si se visau actionari la un club doar pentru ca sunt in galerie.

jalabert
jalabert  •  01 Aprilie 2017, 12:10
Postat de rumunek pe 01 Aprilie 2017, 12:03

Asta spuneam si eu, insa printr-un exemplu mai concret decat cele alese de autorul articolului. Cel putin in opinia mea.

ar trebui sa-ti dea de gandit ca sustinatorii comunistilor in frunte cu idolu lor talpa iadului sunt sustinuti exclusiv de dinamovisti, sau sustinatori ai altor echipe. nu o sa gasesti nici un stelist vero talpanist. ei ii sustin pe comunisti nu pentru ca sunt stelisti ci din principiu sa moara capra vecinului rival. cati sustinatori ai lui real madrid crezi ca ar plange dupa barcelona? cu alte cuvinte nimeni nu crede in proiectul comunistilor. dinamovistii protalpanisti nu vor decat destabilizarea steiei. ii doare in cot cum e si firesc soarta stelei dar daca pot pune umarul la distrugerea stelei nu ezita. astia sunt talpanistii.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează