FOTBAL  »  Superliga  »  STEAUA

90% schimbată! Steaua are aproape altă echipă în decurs de un an » Cum arăta formația la ultimul meci cu Mirel Rădoi antrenor

Articol de GSP - Publicat vineri, 16 decembrie 2016 09:16

Actuala formaţie a Stelei nu mai are aproape nicio legătură cu ceea ce a găsit Reghecampf când a revenit pentru a fi instalat în al doilea mandat.

Se întâmpla pe 2 decembrie 2015. ASA Tg. Mureş - Steaua 1-1 a fost ultimul meci disputat înainte ca Reghe să preia banca tehnică.

Primul "11" al roş-albaştrilor atunci a fost: Niţă - Râpă, Papp, Carp, Guilherme - Breeveld, Filip - Ad. Popa, Stanciu, Hamroun - Tade.

Doar portarul şi Popa mai joacă şi azi în echipa de bază, în timp ce Lucian Filip e în continuare în lot, dar e accidentat de multă vreme.

Citește și:

Acord la Londra! Barcelona va avea un nou antrenor » Contract pe două sezoane
Campionate
Acord la Londra! Barcelona va avea un nou antrenor » Contract pe două sezoane
Iată primul transfer al lui Dan Petrescu! CFR Cluj s-a înțeles cu un fotbalist de națională
Superliga
Iată primul transfer al lui Dan Petrescu! CFR Cluj s-a înțeles cu un fotbalist de națională
Este oficial! Se introduce cartonașul roz în fotbal » Va fi folosit în premieră la Copa America
Campionate
Este oficial! Se introduce cartonașul roz în fotbal » Va fi folosit în premieră la Copa America

Mihaela Buzărnescu, fără rezerve la Open GSP: „O singură colegă mi-a dat un mesaj, în tenis trebuie să te păzești de dezamăgiri”

„Există prietenie în tenis?” » Sorana Cîrstea, răspuns tranșant: „Am o poveste care va face deliciul, că e cu Simona Halep”


Comentarii (13)
crotalie
crotalie  •  16 Decembrie 2016, 12:49

Important este ca suntem fcsbisti si detinem marca becalifera si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

dinamo_fan
dinamo_fan  •  16 Decembrie 2016, 12:36
Postat de catalynn pe 16 Decembrie 2016, 12:19

Ei zic ca da! Au *** sondajul ala cu CSA vs FCSB si peste noapte de la 40k-28k pt CSA acum e 100k-40k pt FCSB.asa ca o sa iti spuna ca e cerere pt FCSB :-))) Site-ul asta nu a avut 150k vizitatori unici daca ii adunam pe toti de la înființare :-))) Bafta CSA! :-)))

aici pe gsp se dezbate un singur subiect. e singurul lucru care ii preocupa. sunt echipa din liga 1 despre care nu am vazut in viata mea un articol de genul asta. problema lor e ca dupa ce ii alunga pe toti ceilalti de pe site o sa-si dea seama ca nici stelistii nu o sa mai ramana doar sa vorbeasca ei cu ei.

dchldiu
dchldiu  •  16 Decembrie 2016, 14:53

A bagat o tona de bani *** in echipa lui Reghe si joaca mult mai prost decat pe vremea lui Radoi...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Vezi toate comentariile (13)
Comentează