Postat de tigruzzu pe 28 August 2012, 14:04

Ei, dacă i-a găsit... acum să le taie capetele. Și să înceapă cu cel principal, ăl de a făcut schimbarea fatală! Flaușatul Lache, sau cum îi mai zice...

Deci, pe Lache, bre. Nu pe Mache! Nu puneți mâna pe Mache! ...Că dacă pune el mâna pe voi!!!... he-he-he-heeeeeeeee... pe ce pune Mache mâna lui fermecată... înțelegeți voi ... vă întăriți până deveniți stană de piatră, na! Sau, poate, explodați... cine știe? Deci, nu puneți mâna pe Mache!

Noi avem 9 calificări consecutive în grupele UEFA ! Voi ce aveți ?

jonquil
jonquil  •  28 August 2012, 12:19
Postat de tudi2008 pe 28 August 2012, 09:26

Va salut cu respect. Parerea mea este ca Steaua lui Reghe are o calitate mare si un defect la fel de mare. Formatia combina bine, cu multa imaginatie, cu pase in diagonala si demarcari in spatele fundasilor si prin urmare isi creeaza multe ocazii de gol. Insa, din pacate, defectul lor este ca rateaza foarte mult. Exasperant. Cert este ca in Europa League, in fata formatiilor puternice nu ai atatea oportunitati, si din 1 max 2 ocazii trebuie sa dai 2 goluri. Ceva lipseste Stelei, probabil un atacant de valoare certa sa transforme in gol toate ocaziile

Perfect adevarat!!!!

jonquil
jonquil  •  28 August 2012, 12:06
Postat de bebe21 pe 28 August 2012, 08:58

Steaua a jucat perfect aseara 60 de minute, pressing cum nu am mai vazut sa faca vreo echipa in Romanica de isi dadeau magicianul Sanmartean si maimuta aia care improasca numai laturi din gura cu mingile in cap, pase din prima, iesiri din aparare cu mingea la picior, dar cand iti bati joc de ocazii fotbalul te pedepseste...apoi sa ma scuze Reghe dar nici un antrenor din lume nu il schimba aseara pe Popa cu Nikolic, jocul merge, domini adversarul prin mobilitate si pase din prima si tu schimbi sistemul si odata cu el toata strategia de abordare a meciului...aici il ciobandante are dreptate...apoi Stanca...nu mai are rost sa vorbim...sa vedem daca "Ceprean" si-a invatat lectia pe b

poate asa a primit ordin:-j:-j:-j

jonquil
jonquil  •  28 August 2012, 12:02
Postat de forumeer pe 28 August 2012, 03:00

In alta ordine de idei, mai bagam mult in seama ragaielile gibonului? Cand se va opri mediatizarea lui?!

niciodata?!:))))) nu aveam acest noroc:-j

seedorf
seedorf  •  28 August 2012, 11:55
Postat de asc21 pe 28 August 2012, 11:29

Steaua a jucat bine cam 60 de minute, in rest nu stiu ce-a fost in capul lor. Nu inteleg de ce comenteaza toti maimutoii pe aici.

Mda, a jucat bine numai ca de data asta a avut si adversar...

giftzwerg
giftzwerg  •  28 August 2012, 11:45

Am avut o prima parte buna si Coman a scos tot, dar am avut o parte proasta inainte de egalare cand am numarat eu peste 40-50 de pase la adversat la mijloc, majoritatea ale lui Bourceanu ! Omul nu este mijlocas de contructie , cand or sa priceapa asta ?