Postat de cpt.ahab pe 28 August 2012, 11:26

Bine zis. Asta a fost primul adversar serios pentru marele antrenor Reghe.

si acuma incepe calvarul la steaua ...:))

asc21
asc21  •  28 August 2012, 11:29

Steaua a jucat bine cam 60 de minute, in rest nu stiu ce-a fost in capul lor. Nu inteleg de ce comenteaza toti maimutoii pe aici.

cpt.ahab
cpt.ahab  •  28 August 2012, 11:28
Postat de redsef2005 pe 28 August 2012, 10:47

Ce valoarea au inepţiile pe care le-ai debitat? "Dacă la un moment dat era...", "dacă nu făcea...". Îţi spun eu: ZERO. Steaua a căzut fizic din minutul 60, a fost evident pentru oricine a văzut meciul (şi, foarte important, are şi habar ce vede!) şi nu a mai contat în nici un fel pe teren. Iar cretinismul ăsta din declaraţii "dacă era X - 0 pentru noi nu se supăra nimeni" văd că l-au preluat toţi proştii... Un meci ţine 90 de minute, contează să le poţi juca pe toate!, se joacă pe goluri, dacă îţi lipsesc jucători pe anumite posturi (portar, atacant) NU EŞTI ECHIPĂ VALOROASĂ, schimbările ţin şi ele de joc - uite câteva adevăruri elementare pentru tine, nu aberaţ

Asa e. Nici nu au cum sa aiba echipa valoroasa, atat timp cat strategia de achizitii se bazeaza pe ideea ,, hai sa i-l suflam pe asta echipei cutare,,!

cpt.ahab
cpt.ahab  •  28 August 2012, 11:26
Postat de seedorf pe 28 August 2012, 10:31

Bre nea Gigi, nu aia trei l-au pierdut ci l-au castigat vasluienii pentru ca au jucat cu ura ,cu dusmanie nu prieteneste ca stelutele 2 si 3...

redsef2005
redsef2005  •  28 August 2012, 10:47

seedorf
seedorf  •  28 August 2012, 10:31

stelist1986
stelist1986  •  28 August 2012, 10:19

Inca o infrangere si incepe dansul. Opt ani fara titlu.

marius_ungureanu
marius_ungureanu  •  28 August 2012, 10:16

Mai fratilor.... de cand e Sumudica patronul Vasluiului??? Aveti mai multa grija la ce scrieti... Despre meci... cred ca mai corect era un 3-3. Un singur remarcat: Tanase chiar stie fotbal - toate fazele periculoase au plecat din piciorul lui.

jalemare
jalemare  •  28 August 2012, 10:08
Postat de imperator pe 28 August 2012, 10:04

Şi un portar de valoare, dacă s-ar putea să fie şi străin, să nu poată vinde meciurile !