la ieseni dupa acest meci - vorbeste ciuda !! bravo unirea !!

din cuza lui branet luam asa multe goluri sai acordam si celor 2 portari

plesca arvtrebui sa stea in poarta branet nu este chiar asa de bun

tudor993
tudor993  •  15 August 2009, 12:04
Postat de spmihai pe 15 August 2009, 10:55

Am avut noroc, astra trebuie sa recunoastem. Dar n-am avut numai o ocazie de gol. In prima repriza Veljovic a trimis cu capu peste dintr-o pozitie ideala. Florin Dan a ratat singur cu portarul. Bobi Verdes a scapat singur si el cu portarul, dar s-a dat eronat ofsaid. In ultima faza a meciului in loc sa mai acorde un penalty, Tudor a preferat sa fluiere finalul meciului. Am avut ceva faze si noi, mai putine decat Iasiul, e drept. Cu Brasovul am avut ghinion cu carul, acum noroc. Asta-i fotbalul!

daca aveam si noi putin noroc , inscriam 4-5 goluri , la cate ocazii am avut ... dar asta e ... trebuie sa ai si noroc .. iar la voi , Dumnezeu nu v-o dat noroc pt un meci , ci pt toate meciurile in partida cu noi !

spmihai
spmihai  •  15 August 2009, 10:55
Postat de tudor993 pe 15 August 2009, 02:18

cat bulan pe specimenele astea de la unirea ... sa ai atatea ocazii clare de gol , sa controlezi tot meciul , si pe final sa`ti dea 2 goluri din o singura ocazie de gol :|

•  15 August 2009, 09:45

Acest meci mi-a dovedit inca odata ca Tudor este un arbitru slab.O fi corect ,incoruptibil , sunt sigur ca ca nu a fost platit de Alba Iulia, dar este slab. Nu poti sa dai asa un penalty , inexistent , in ultimele minute! Eu mai am o banuiala,legata de Tudor. Cred ca arbitreaza in functie de orgoliul sau , ajuta echipa care-l ,,perie,,mai mult pe teren.Cred ca toanele sale traseaza linia arbitrajului in teren. De accea arbitreaza ,,relativ,, bine in strainatate.

•  15 August 2009, 07:59

felicitări ! nu mă aşteptam să cîştigăm după prestaţia din prima repriză.şansa a fost de partea noastră.Falub are mult de muncit.referitor la tabela"de carton" e aşa din 82 iar dacă echipa retrogradeajă in anul acesta tot aşa o să rămînă şi-n mileniul următor.la noi se renovează şanţurile cetăţii unde intrarea este 15 lei de persoană şi nu merge nimeni.deaceia dorinţa mea este să rămînem în liga 1 şi la anul ,dacă nu fac nocturna şi tabela n-o să l

tudor993
tudor993  •  15 August 2009, 02:18

werder_fan
werder_fan  •  15 August 2009, 01:36

nu cred ca avea curajul careva sa mizeze pe o victoria a celor din Alba dupa finalul primei reprize, senzationala revenire, mai ales ca-n fotbalul nostru rar vezi intoarceri de rezultat. PS: ce-i cu tabela aia acolo, la un stadion asa mare o tabela de carton?