tanase_nicolaeion  •  18 Octombrie 2010, 17:51

imperator  •  18 Octombrie 2010, 17:47

muhahahaha,ce se oftica kar,kar,pe aici.

nutecred
nutecred  •  18 Octombrie 2010, 17:39

eu imi aduc aminte si acum golul anulat lui Danciulescu la scorul de 3-0 pt DINAMO pe motiv de offside in 2007. Daca intram cu 4-0 la pauza va mai dadeam in 5-6 in repriza a doua. asa a fost numai 2-4. Acolo hotie, sa scoti mingea din plasa. Oricum dupa episodul bricheta stelistii nu ar mai trebui sa conteste niciun arbitraj 10 ani de acum inainte.

madtim
madtim  •  18 Octombrie 2010, 17:31

sssssttttttttt....linisteeee.....2-1..ciocu` mic......

iulix73
iulix73  •  18 Octombrie 2010, 17:19

La " cifre " trebuia trecut si Avram cu arbitrajul lui : 3-1 ( Eliminare N'doye , penalti Ricardo , lovitura indirecta din suprafata de pedeapsa si nu penalti la Apostol - eliminare Tatarusanu ) si nu se mai termina cu victoria javrelor ...

prob
prob  •  18 Octombrie 2010, 17:15

O statistica spune ca 90% din statistici sunt false...:))) 2-1 si atat...

claudiu0525
claudiu0525  •  18 Octombrie 2010, 17:13

oricum sansele mai mari la titlu le are steaua:))) dinamo sa prinda macar locul 6 =)))

omgwtfbbq
omgwtfbbq  •  18 Octombrie 2010, 17:10

2-1.

madtim
madtim  •  18 Octombrie 2010, 17:09

Am jucat cu stiuaua? Nu cu Barcelona de Romania? Tiki-taka Barcelona....tiki-taka Barcelona...Nu l-am mai auzit pe stapanul vostru, o+ilor cu refrenu` asta de pi+pi! Puteti sa va k@k@+ti cat vreti acuma cu pase, suturi, plonjoane...un lucru e cert: DINAMO-stiua(miau, miau!)=2-1.Punct. Restul e can-can. Pana la primavara, la retur, ciocu` mic si joc de glezne, da? By the way...nu mai aduce ci+obanu` vreo tabela noua? V-o dereglam si pe aia la inaugurare...hahahaha!

madtim
madtim  •  18 Octombrie 2010, 17:04

Super-statistica! Super-comentarii! Super-frustrati! SUPER_DINAMOOOOOOO!!! Concluzia, indiferent de frustrarile voastre e seaca: DINAMO-stiaua=2-1. Punct. Restul e can-can!!! Cel putin pana la retur...sssst....c+iocu `mic si joc de glezne....