FOTBAL  »  Superliga  »  DINAMO - STEAUA 2-1

Cifrele seci ale derby-ului Dinamo - Steaua, scor 2-1

Articol de GSP - Publicat luni, 18 octombrie 2010 00:00

Dinamo a fost clar surclasată la toate capitolele de către Steaua, în Derby de România, însă roş-albii s-au impus şi au rămas cu cele 3 puncte. Vezi AICI cifrele de la partida care s-a disputat în "Ştefan cel Mare".

aloys_  •  18 Octombrie 2010, 22:28

DINAMO are 5 suturi pe poarta, stoaia 4... care alte capitole mai conteaza?? aaa.. era sa uit rezultatul de pe tabela;))))))))))) FORZA DINAMO!!!

tzupebine
tzupebine  •  18 Octombrie 2010, 20:50

2-1 ?! atat.

paulserban1983
paulserban1983  •  18 Octombrie 2010, 20:39

Stelist!La final conteaza rezultatul:ca a fost cum a fost,cu 2 penaltiuri corecte,etc, nu mai conteaza, de data asta trebuie sa recunoastem ca diferenta s-a vazut clar,indiferent de scorul care era pe tabela, dar s-a terminat 2-1 pt Dinamo si gata.Nu e de acceptat ca pe teren propriu sa te aperi 90 minute,sa nu ai o ocazie clara de gol,sa nu iesi cu o combinatie din propria jumatate pe toata durata reprizei a doua,asta a insemnat acest meci,nu mai are rost sa ne frustram,au batut iar si gata...