DINAMO are 5 suturi pe poarta, stoaia 4... care alte capitole mai conteaza?? aaa.. era sa uit rezultatul de pe tabela;))))))))))) FORZA DINAMO!!!

tzupebine  •  18 Octombrie 2010, 20:50

2-1 ?! atat.

paulserban1983
paulserban1983  •  18 Octombrie 2010, 20:39

Stelist!La final conteaza rezultatul:ca a fost cum a fost,cu 2 penaltiuri corecte,etc, nu mai conteaza, de data asta trebuie sa recunoastem ca diferenta s-a vazut clar,indiferent de scorul care era pe tabela, dar s-a terminat 2-1 pt Dinamo si gata.Nu e de acceptat ca pe teren propriu sa te aperi 90 minute,sa nu ai o ocazie clara de gol,sa nu iesi cu o combinatie din propria jumatate pe toata durata reprizei a doua,asta a insemnat acest meci,nu mai are rost sa ne frustram,au batut iar si gata...

popadragosgeorge
popadragosgeorge  •  18 Octombrie 2010, 20:33

dati pe sport . ro si ascultati ce zic dinamovistii acolo

popadragosgeorge  •  18 Octombrie 2010, 20:32

dragii mei dinamovisti...dati drumul pe sport.ro si ascultati ce zice paunescu sai voctor becali sau ceilalti...si dupa sa vorbiti.

jardia
jardia  •  18 Octombrie 2010, 20:23

ciudata statistica . dinamo are 3 ocazi si 5 suturi pe poarta . ??????????

jardia
jardia  •  18 Octombrie 2010, 20:20

perfect . mai aduna 2 la 5 ala . si atunci iti da 7 suturi pe poarta la 37% posesie . iar voi 4 la 63% . ceva se intimpla cu statistica . am avut 3 ocazi si 5 sau 7 suturi pe poarta . atunci unde e logica la aceste statistici ?

rusuleonmarin
rusuleonmarin  •  18 Octombrie 2010, 20:00

tiki-taka 2-1 hai Dinamo!

soso_cel_rau
soso_cel_rau  •  18 Octombrie 2010, 19:49

steaua in jos steaua in sus... ce arbitri si ce 11 m va tot trebuie. de ce nu ati mai dat 3 goluri, daca aveti echipa... ati mai avut o repriza si cv la dispozitie. sunteti multi si prosti "albastreilor dungati". efectul de turma imprimat de oieru' jiji va face sa fiti penibil. parca il serviti in cafea sau in ceai dimineata.

accidutzu3
accidutzu3  •  18 Octombrie 2010, 19:42

Dinamo = locul 7 cu penaty primit in fiecare meci! Cat a cotizat Borcea la CCA? Un tir cu butelii? Cu Brasovul penalty in ultimul minut + jucator de la Brasov eliminat, si abia au scos 1 punct..Bleah! Cu Vasluiul acasa - penalty in ultimul minut la 2-1 pt. Vaslui! Dar a dat-o nbara N'Doye! Unde sunteti in Europa dinamovisti frustrati? Va bat pescarii din Islanda si toti amatorii! Vi se innmoaie grisinele cand e sa aduceti si voi ceva puncte pt. coeficientul UEFA.Stiti doar sa cersiti penalty-uri