FOTBAL  »  Superliga  »  DINAMO - STEAUA, AZI, 20:30, DIGISPORT ŞI LIVETEXT PE GSP.RO

Dolha e titular cu Steaua. Vezi ce a discutat cu Ţălnar!

emilian dolha

Articol de - Publicat miercuri, 17 martie 2010 00:00

Antrenorul lui Dinamo s-a hotărît asupra portarului. Deşi a greşit la golul de 2-2 în ultimele minute cu CFR Cluj, Ema Dolha va intra din primul minut cu Steaua.

Ţălnar a avut o discuţie faţă în faţă cu goalkeperul lui Dinamo. „Ema, ştiu ce presiune a fost asupra ta, te rog  să îmi spui dacă poţi sau nu cu adevărat!”. Răspunsul portarului a venit imediat: „Vreau să fie meciul meu şi să fiu cel bun!”

Vezi rezumatul partidei CFR Cluj-Dinamo (2-2), meci în care Dolha a gafat decisiv!

FCSB se transformă total » Planul lui Becali pentru Liga Campionilor conține și „opțiunea interzisă, din umbră”