Nu am nimic cu nimeni dar mai spuneți mi o altă echipă în afara de rapid care nu ii bate pe sepsi?

anticenzuralasport
anticenzuralasport  •  09 Mai 2023, 11:53
Postat de magic4ever pe 09 Mai 2023, 10:57

Fault clar la primul gol,Tamm il impinge pe jucatorul de la Sepsi si il opreste sa iasa pe centrare....FCSB castiga IAR cu ajutorul arbitrilor,este bine sa intri la pauza cu 1-0 dupa o astfel de "greseala"...Hategan a anuntat de la VAR ca a fost fault dar Barsan care este arbitrul de casa al FCSB-ului nu a vrut sa acorde fault cum era normal si sa anuleze golul!

Parca ai fi Avram !!!Nici la tine nu s a văzut că până la împingerea lui TAMM el fusese împins de un adversar !!!Sau numai steliștii pot sa fie împinși ...?

anticenzuralasport  •  09 Mai 2023, 11:51

Barsan este atât de stelist incat a permis că Man să rămână fără sort în careul Craiovei...Aka colecționa sorturi !!!

magic4ever
magic4ever  •  09 Mai 2023, 10:57

Haha1989
Haha1989  •  09 Mai 2023, 10:51

În primul rand ce cauta Barsan la acest meci, e din București și mereu e delegat la echipele bucurestene. Prelungește șmecherește mereu când "trebuie" asa a făcut și la Arad cu rapidul. A fluierat într-o singura direcție și aseară.

lefter_popescu
lefter_popescu  •  09 Mai 2023, 10:43

*** ...fecesebeul e o gluma !

XXX166
XXX166  •  09 Mai 2023, 10:22
Postat de anticenzuralasport pe 09 Mai 2023, 09:23

Taci mă !! Ninaj l a călcat pe Pantea clar în careu și vouă nu vi se par faze asemănătoare !! În plus apărătorii tai,,meseriași,,se apară la cornere având toți ambele mâini pe atacanții adverși !!!

Ba florare ba penibilule ba prostalaule acum esti multumit cind arbitrul va da si in plus, va mai face citeva cadouri? Ba randomilor doar asa vreti sa fiti arbitrati sa va dea numai voua ? Ba daca erau fazele astea impotriva fcsbului urlati pe aici ca din gura de sarpe . Ba toti randomii si florarii penibili s-au strins la fcsb, o fi *** cfrul citeva campionate dar cam are dreptate dan petrescu toate deciziile la limita au fosr luate impotriva , acolo au fost probleme mai mari decit la voi randomilor fcsbisti

anticenzuralasport  •  09 Mai 2023, 09:25
Postat de cj666 pe 09 Mai 2023, 08:06

Pai diferenta e ca frf e vasala zecesebe, asa ca totul pentru zecesebe, totul pentru victorie. Oricum ce s-a intamplat in play-off cu cfr era inimaginabil. ***

Da mă așa e !! FRF in ultimii 5 ani a avantajat mereu Steaua !!! Vrei să ți amintesc cum trăgea arbitrii pe fata cu voi ???

anticenzuralasport  •  09 Mai 2023, 09:23
Postat de observator_federal pe 09 Mai 2023, 00:39

La minutul 10.45, la al doilea corner pentru Sepsi, Târnovanu sare dar nu ajunge și nici nu atinge mingea, dar îl busculează în aer, ba chiar îl lovește în cap pe Bălașa care lovise mingea - adică mingea era în joc! Pentru o fază ca asta, penalty neacordat, ar fi urlat Meme ca din gură de șarpe, iar nedreptatea ar fi intrat în repertoriul suporterilor fecesebiști...

observator_federal
observator_federal  •  09 Mai 2023, 09:23

Pentru a evita "situații stânjenitoare" precum reluarea faultului în careu al lui Târnoveanu la Bălașa de la minutul 10.45 (doar cine nu a vrut -Hațegan de le VAR depildă- nu a văzut penaltyul, până și Grădinescu a recunoscut cu jumătate de gură...), la următoarele întreruperi cauzate de faulturi fecesebiste, din regie NU S-AU DAT RELUĂRI ci reclame!! "Noroc" că ne-a mai iexplicat Grădinescu câte ceva din ce nu am revăzut noi, bagatelizând situați (așa credea el?) - cică "câte palme ca asta am luat eu de la mama, și nu mi-am pierdut cunoștința așa, 2-3 minte!". (De tot hazul, veritabil titlu de tabloide: "A recunoscut! Grădinescu bătut în copilărie de mama unguroaică!")