pancone51  •  05 Noiembrie 2010, 23:23

chiar crezi ce spui? sau visezi cu ochii deschisi, gata trezeste-te,ia oile si din nou la culcare,fzr1923

crazyeyes89
crazyeyes89  •  05 Noiembrie 2010, 17:53

Bui dan_eclipse dar de supercupa Romaniei in anul 2000? nu zici nimic?5-0 sec ,cand au fost 20 000 de rapidisti si niciun stelist la meci,dar probabil nu erai tu pus in tema cu fenomenu` asta numit fotbal,cat dsp partida de luni 1 solist e cel mai sigur ,cel mult sa sperati la un egal:) hai sa fii de Kk.

coclender
coclender  •  05 Noiembrie 2010, 13:05

Rapid-Steaua : 1-2 , succes Steaua!!

berygu
berygu  •  05 Noiembrie 2010, 12:53

O sa fie un meci echilibrat. Depinde ce prim 11 joaca la Steaua. Ca lot Steaua este mult peste Rapid, insa pacat ca Lacatus nu stie sa formeze un 11 legat. Bilasco si Kapetanos nu au valoare de Steaua, Surdu este mult peste ei. In fine Lacatus decide...el isi joaca postul.

fan.craiova
fan.craiova  •  05 Noiembrie 2010, 12:09

Ma bucur pentru visctoria Stelei de aseara.Am alergat ca nebunul de la craiova la timisoara si retur ieri sa nu pierd meciul pentru ca doream sa batem si noi romanii in europa pe cineva.Si aseara era momentul nostru.Am prins repriza a doua si cred ca elanul fotbalistilor l-am sustinut si eu de la televizor.Felicit Steaua. E o victorie pe care o meritam toti

crystyanbet
crystyanbet  •  05 Noiembrie 2010, 11:59

ha,voi credeti ca daca ati batut utrechtul veti bate si in giulesti? :)) va asteapta 5

rapids
rapids  •  05 Noiembrie 2010, 11:35

puteti in alta viata

bogdinhosan
bogdinhosan  •  05 Noiembrie 2010, 11:35

Vedem luni...ar fi extraordinar sa castigam !

semaka
semaka  •  05 Noiembrie 2010, 11:27

eu nu zic ca nu puteti, dar Duckadam sa isi aduca aminte ca nu o data, ati jucat bine in europa, si in campionat ati luat bataie la meciul urmator, si nici un meci nu seamana cu altul, cel mai bun sa castige, dar sincer, nici cu Utrecht nu ati aratat prea mult, pentru ca in prima repriza, ati cam fost depasiti de Olandezi. Iar Rapid a avut mai mult timp la dispozitie si de odihna, si de pregatire a meciului. Ramane de vazut.