dinamo_ct  •  16 August 2010, 00:38

Eu propun ca Dinamo sa inceapa meciurile de la 0-2. :)

ramon.diaz
ramon.diaz  •  15 August 2010, 23:54

un meci superb!sunt ferict ca am castigat fara comentarii,felicitari invinsilor pentru prestatia sportiva.meci curat si dorit!ufff bn ca nu a fost vreun penalty ca sa fie iar galceaVa.sincer cred ca diferenta a fost andone,sumy are o palarie mult dar mult prea mare pentru el si nu a fost capabil sa gestioneze tensiunea dintr-un derby!atentie rapid mai urmeaza si altele!doamne ajuta in aceasta zi de sfanta marie!

supereduardo10
supereduardo10  •  15 August 2010, 23:31

Aata e Rapidu..inca nu-i totul pierdut da se vede ca avem jucatori de curtea scolii nu e posibil s afii peste adversar si sa-te relaxezi in halul ala pACAT CA INFRANGEREA ASTA ADUCE TENSIUNE IN ECHIPA.Eu zic ca ambele echip sunt bunicele iar dinamovistii s anu s eimpauneze ca nu stiu cat le mai tine bulanu asta daca era 4-0 la pauza nu mira pe nimeni ia rpe cei care il blameaza pe Sumi..el a facut echipa in prima repriza si a castigat tactic clar..a gresit ca prob a dansat cu jucato la puza :)

iacobgabriel  •  15 August 2010, 22:29

daca nu era dinamo -rapid si erau alte ekipe. spuneam sigur k fost blat.sunt dinamovist dar la pauza credeam k bate rapidu 4-0.si repriza 2 am crezut k se termina 4-4.

schukaryn
schukaryn  •  15 August 2010, 22:29

La meciul cu Otelul au intrat pe teren cu gandul k deja au castigat si au gresit enorm!!! Acum la meciul cu Dinamo in prima repriza au fost net superiori dinamovistilor!! Au jukt foarte bine...dar.....in a doua repriza au intrat foarte relaxati si gandind k au meciul in mana!!! De vina e Sumudik pt k nu astiut sa i motiveze si juktorii pt k s au relaxat nepermisde mult si au facut greseli nepermise si pe care dinamo nu le a iertat!! Poate i vine mintea la cap lui sumudik si lasa nasul jos!!

ill7ven
ill7ven  •  15 August 2010, 22:22

Eu zic sa le dea o prima sa nu fie bosumflati baietii, ca daca aveau 3-0 la pauza primeau de egal :))

night_wolf
night_wolf  •  15 August 2010, 22:21

fara atacanti nu poti emite pretentii la campionat, cu o aparare buna te bati doar la retrogradare cu autobaza