Articol de GSP - Publicat vineri, 26 noiembrie 2010 00:00
Agentul FIFA Ioan Becali a comentat la Premium Liga, pe GSP TV, declaraţia lui Mircea Sandu, care îi acuzase pe patronii din Liga I că nu ar fi decît creditori ai cluburilor pe care spun că le patronează.
"Un creditor care a cheltuit 20 sau 30 de milioane la un club îi mai recuperează vreodată? Nu! Luaţi-vă gîndul de la asta! Sînt oamenii banilor, şi-i joacă la fel ca în casino sau ca la poker!
Se încăpăţînează să creadă că vine Mascherano, Messi sau un alt mare fotbalist în variantă românească şi dau tunul! Se mint aşa în continuare!", a spus Becali la Premium Liga, pe GSP TV.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!