valentindragobete  •  02 Decembrie 2023, 07:14
Postat de dobrin pe 02 Decembrie 2023, 00:00

***

mosh_gerilla.1948
mosh_gerilla.1948  •  02 Decembrie 2023, 07:08
Postat de id45 pe 01 Decembrie 2023, 23:29

FRF , AUZIȚI ??? Arbitraj golănesc și viciere de rezultat la IAȘI !!! Cu var , fără tot arbitraj slab !!! De aici și rezultatele slabe în Europa !!! A fost cumva ... compesare ... la meciurile Iașului ? Bă fraților , că așa ziceți că suntem ... echipa a fost praf prima repriză și-a revenit în a doua și merita acel penalty !!! Practic l-a descălțat pe Phelipe ! Ce trebuia ? Să fie scos pe targă ... ca să dai penalty ??? CER CONTROL DNA ... LA FLUIERAȘII DIN ROMÂNIA !

Să-nțeleg că, nici acum, nu ai uitat acel Farul - FCSB 2-3! Asta după ce piperanii conduceau cu 2-0!!!

Misu1950
Misu1950  •  02 Decembrie 2023, 07:03

Mai nea Griogore e bine ca ai vazut faultul lui Popescu, dar de cornerul inventat din care a venit primul gol al iesenilor nimic, nimic? Pot si eu sa zic ca fara acel corner scorul era 3-0 pt. Farul in minutul cand nu s-a dat penaltiul...

manx
manx  •  02 Decembrie 2023, 06:42

Care controversa ??? Nu am auzit pe nimeni sa spuna ca nu a fost penalty.

marius1979
marius1979  •  02 Decembrie 2023, 02:58

Cei ca nu va convine, de ce nu priviți mai de sus problema. *** ar fii avuta 7 meciuri fără victorie…..chiar de ziua României…..cum să primească trofeul “Antrenorul anului” când el ar trebuii dat afară de la Farul. Nu. Nu se poate fără *** la noi. Așa ca tăceți din gura și bateți din palme ca doar un *** avem.

anticenzuralasport
anticenzuralasport  •  02 Decembrie 2023, 01:51

Asta este arbitrajul care la Arad a dat de la VAR un penalty care nu s a văzut pe nici o imagine !!! Acum când se vede clar ,,frățiorul,, nu mai vede !!! Tot asta anul trecut nu a dat penalty la o tinere pe 5 metru...!!!

luigi_nb
luigi_nb  •  02 Decembrie 2023, 01:31

Mingea nu mai era in joc, *** ala de Avram a fost un arbitru de doi lei si acum e un fel de influencer de arbitraj tot de 2 lei

emilian_din_iasi
emilian_din_iasi  •  02 Decembrie 2023, 00:56
Postat de daniord pe 01 Decembrie 2023, 23:14

Va inteleg frustrarea nu pot accepta rautatea fata de Farul care va face sa nu judecati obiectiv. FARUL JOACA ORICE DAR NU UN FOTBAL Demn de campioana tarii. PRIMA REPRIZA FARUL A JUCAT UN FOTBAL FRUMOS . IN RRPRIZA A DOUA ARBITRUL ACORDA UN CORNER INVENTAT CA IN FAZA A DOUA SA INCASEZE UN GOL IAR LA GOLUL 2 UN SUT DEVIAT APROAPE AUTOGOL va ia mintile ca sa inventati un penalty di sa puneti la indoiala victoria meritata a Farului.

Fii cuminte ca nu are nimeni nimic cu Farul...cel putin noi iesenii...din contra, azi galeria voastra a fost aplaudata la inceput si a cantat cu tot stadionul : ”Romania!” ...dar....sa nu recunosti un penalty...a fost penalty clar...daca nici cand il descalta nu dai 11 m.........atunci......cum naiba sa nu te intrebi...daca nu cumva Hagi are vreo influenta la arbitri sau in alta parte?? Cum se poate face o asemenea gafa?? Da-mi voie sa NU cred ca acest arbitru nu a vazut penalty....nu....parerea mea e ca NU A VRUT sa-l dea. PUNCT ! Numai bine.