FOTBAL  »  Superliga  »  BISTRIŢA - CRAIOVA, ORA 16:30, GSP TV ŞI FAZE VIDEO ÎN TIMP REAL PE GSP.RO

Urmăreşte aici fazele VIDEO din Gloria Bistriţa - U Craiova!

Articol de GSP - Publicat miercuri, 17 martie 2010 00:00

Vezi aici toate fazele importante din meciul Gloria Bistriţa - Universitatea Craiova!

Craiovenii au deschis scorul în minutul 3, după o superbă acţiune de Contraatac. Mihai Costea i-a pasat fratelui său, iar Florin a marcat cu un şut în diagonală de la marginea careului

Replica ardelenilor vine la puţin timp după golul Craiovei. Coroian îi pasează lui Moraes, care scapă singur cu Silviu Lung jr, dar portarul Universităţii reuşeşte să-l blocheze

Bistriţenii au o mare ocazie de a egala, dar lovitura de cap a lui Ciucă este respinsă de Silviu Lung jr.

Gloria a egalat după ce Moraes a transformat un penalty obţinut tot de el, la un fault al lui Dina

Ciprian Petre profită de o greşeală a lui Găman, recuperează mingea şi şutează din interiorul careului, pe lîngă poarta craiovenilor

Bistriţenii s-au desprins pe tabela de marcaj. Ciprian Petre i-a pasat lui Hora, care l-a învins pe Silviu Lung jr. cu un şut din interiorul careului

Hora are o primă intervenţie reuşită pe postul de portar la un balon înalt trimis în careul său

Comeback neașteptat! Cristi Balaj semnează și va fi noul președinte al clubului din Superliga