Comentarii (46)
papriq
papriq  •  17 August 2014, 13:04
Postat de daculliber pe 16 August 2014, 18:33

Mi s-a parut dubioasa evolutia Pandurilor...Cel putin la golul 5, se vede clar cum fundasii Pandurilor, se dau la o parte, ca nu cumva sa opreasca pasa lui Chipciu catre Keseru... Doar zic si eu...

Erau cu moralul la pământ, de-aia nu au reacționat :)), asta nu-i blat !!!

vlad_n
vlad_n  •  17 August 2014, 07:42

De Ce Conteaza Fotbalul? Afla ce spune Pelé: ://calatoriiprinsunet.ro/brazilia-2014-de-ce-conteaza-fotbalul-pele/

daculliber
daculliber  •  16 August 2014, 18:33

imperiaion
imperiaion  •  16 August 2014, 15:56

Cine zicea ca nu merita sa dai 10 lei pentru Liga1 s-a inselat. Prefer sa dau 10 lei la fiecare meci al Stelei daca da cate 6.

plischi
plischi  •  16 August 2014, 15:52

deh, daca s-au tocmit atat de mult pentru un leu si cincizeci in cazul ultimului transfer, le-au dat diferebta pe tabela.

jim_brown
jim_brown  •  16 August 2014, 15:03
Postat de scorpi123 pe 16 August 2014, 14:40

du-te cu vaca ma tam pitule... cum sa aranjeze meciul si sa ia 6 goluri?:)) unde ai mai pomenit asa ceva?

In filmele cu prosti :))

scorpi123
scorpi123  •  16 August 2014, 14:40
Postat de cfrmania2 pe 16 August 2014, 14:00

un aranjament ordinar. De ce spun asta ? 1 . Steaua in meciurile cu Astra si CFR Cluj a aratat extrem de slab doar norocul a facut ca sa nu fie umilita de CFR Cluj in a doua repriza in 10 omeni putea sa dea cei de la CFR 2 goluri .2in meciurile cu Astra a fost zero si giurgiuvenii au luat doua trofee , pandurii au jucat cu CFR Cluj si au facuto onorabil .3 sa o iei cu 6-0 e prea mult , nu zic ca nu putea sa-i bata dar prea bate la ochi si unu singur a dat golurile parca e cusuta rau de tot

viomarc
viomarc  •  16 August 2014, 14:26

Gilca nu a avut emotii cu Pandurii. Nu are nici cu Viitorul,Ceahlaul,Brasov,Si alte simpatizante a Stelutei.In timp ce Petrolul si Astra lupta cu toate celelalte competitoare.Va bucurati de succesele Stelei .Pentru ce? Ca ii baga bani in buzunar lui becali?Cati din banii castigati de Steaua s-au intors la echipa?De ce vor mai multi titulari sa plece?STEAUA ESTE SINGURA AFACERE PE PLUS PENTRU BECALI.SI VA BUCURATI ,CA PROSTII,CA II UMFLA CONTURILE CONDAMNATULUI.

rad1cal
rad1cal  •  16 August 2014, 14:09

Doar norocul a facut in ultimii 9 ani sa v-o dam la m0je meci de meci, stim.

tbonee
tbonee  •  16 August 2014, 14:08

esti atat de sigur pe ce spui si totusi atat de confuz, labilule draga, cefura din satul gruia nu a mai invins Steaua de UN DECENIU, si da ai dreptate, daca nu dadeam noi un gol si dadeati voi 2 castigati, cum a zis si Stoican ca fara alea 7 minute ne eliminau din cupa de fapt desi s-a terminat 5-2 si cum a spus-o chiar Nistor aseara ca pe langa cele 6 goluri Steaua nu prea a mai avut ocazii =))))))))))))) sunteti o apa si-un pamant toti dementi si frustrati hahaha