Comentarii (24)
1401192300199411
Daniel Irimescu  •  29 Septembrie 2017, 22:04

Ba baiete dar se joaca astia cu ratarile !! Trebuia deja sa fie 0 -4 !!! Sper sa nu va coste joaca asta dea TOM SI JERRY !

observator_federal
observator_federal  •  29 Septembrie 2017, 21:53

Ar trebui eliminat si Mangia (are deja avertisment de la Kovacs) iar oltenilor sa le fie suspendat terenul la meciul de acasa cu FCSB si, daca tot nu se potolesc, sa fie dezafiliati!

valyomanyd
valyomanyd  •  29 Septembrie 2017, 21:48
Postat de observator_federal pe 29 Septembrie 2017, 21:40

Mitrita a fost inlocuit in ultimul minut al primei reprize dar a primit cartonas rosu in pauza meciului, pentru contre cu jucatorii Timisoarei in tunelul spee cabine!!! Timisorenii "contrati" de Mitrita au primit galben! Unul dintre ei este mititelul ala de Seroni... Incredibil! Cui ii e frica in asa hal de Craiova?

Mitrita are sange oltenesc :))) I-a batut mar pe timisoreni :))) Seroni era calare pe el, iar Mitrita striga, ia-l de pe mine ca-l omor :)))

Daniel Irimescu  •  29 Septembrie 2017, 21:47

Va multumesc ca ati avut rabdare . Mai e un pic si o sa aveti ce v-ati dorit. Suporterii lui Napoli de Romania pe noul stadion ultra modern . Va multumesc anticipat !

observator_federal  •  29 Septembrie 2017, 21:40

observator_federal  •  29 Septembrie 2017, 21:34

Datkovici are galben si ar trebui inlocuit, ca sa nu dea ocazia de a fi eliminat. Si-asa la plonjonul lui Seroni - mingea oricum era departe - timisorenii (si o data cu ei, toti dusmanii Craiovei din afara terenului - se stiu ei) ar fi vrut penalty si, de ce nu, eliminare, ca la Cluj... Contra Craiovei se poate!!

observator_federal  •  29 Septembrie 2017, 21:14

Timisoara joaca bine rugby (Saracens e o echipa excelenta), azi insa ACS Poli ar trebui sa incerce sa joace fotbal! Pe bune, nu inteleg jocul lor brutal, rudimentar chiar; ce vor sa demonstreze de fapt in felul asta?