Comentarii (311)
1198766430181192
Abigail Laslas  •  09 August 2017, 22:10

io cre ca astia de la Steaua joaca la pariuri ca ia gol in prima repriza. Azi am pus si eu :)

chronic
chronic  •  09 August 2017, 22:09

iar ratam ocazie dupa ocazie...e bine poate se razbuna cu sporting

waves
waves  •  09 August 2017, 22:03
Postat de Tony Huzzupasu pe 09 August 2017, 21:59

astia sunt doar 2000 pe stadion, in noiembrie pe frig sunt 200 ..

Anul trecut au jucat meci si cu 500 de fani ai lui gigi pe arena , nimeni nu a mai jucat cu atât de putini fani pe acest stadion..La toamnă or sa fie doar jiji, meme si make in tribune , la pauză vine si sponte....

chronic
Postat de conasu_boeru pe 09 August 2017, 22:03

Acum a venit Pique......s-a rezolvat !!!!!!!!!!!!

ala e slab ca scandura

chronic
chronic  •  09 August 2017, 22:07

vai pintiliie

chronic
chronic  •  09 August 2017, 22:06

mai bine jucam iar echipa a 3-a...era mai multe dorinta...pa-stia ii dpoare la basca se gandesc sa nu se accidenteze pt sporting

1191575757529655
Tony Huzzupasu  •  09 August 2017, 21:59

conasu_boeru
conasu_boeru  •  09 August 2017, 22:03
Postat de chronic pe 09 August 2017, 21:59

poate sa aduca asta 100 de jcuaotri, degeaba daca nu aduce fundasi..asa impiedicati ca balasa si larie mai rar

chronic
chronic  •  09 August 2017, 22:02
Postat de gicab pe 09 August 2017, 21:54

Cum nu e 3-0 încă? Lasă ca fecesebeaua da golul doi in minutul 88 și câștiga încă trei puncte rușinoase

punctele alea castigate de voi cand va domina orice echipa din liga 1 nu erau rusinoase nu?? iti cam pute fotbalul adevrat

john6887
john6887  •  09 August 2017, 22:01
Postat de waves pe 09 August 2017, 21:53

678 de oiintribune dintre care 117 romi adusi cu autobuzul numai in galerie ...plus 0-1... urâtă echipa ,urați suporteri...