Comentarii (13)
1502241916738818
Ion-Nelu Nistor  •  06 Octombrie 2018, 14:36

DINAMO BUCURESTI 4 - FORESTA FALTICENI 5 Un meci super. Mie mi-a placut! Si sunt dinamovist din 1967.

429038337266317
Dan Constantin Petre  •  06 Octombrie 2018, 10:15

Nu e de mirare. Steaua a fost condusa la pauza cu 3-0 la Galati pe meci vandut. Avansul confortabil i-a facut pe galateni sa se creada invingatori si n-au dat banii afirmand ca nu-i au. Stelistii s-au pus pe treaba si au terminat invingatori. A doua zi in Scanteia scria ca in timpup pauzei secretarul de partid al clubului i-a dojenit pe jucatori care s-au mobilizat

Mircea Raicu  •  06 Octombrie 2018, 07:51

Cu specificația că , nu ai cum uita Dinamo- Foresta...

fcsbist.de.mic
fcsbist.de.mic  •  05 Octombrie 2018, 23:28

Bine mai, voi comparati Liga 1 cu FA Youth Cup? Chiar asa rau a ajuns Dinamo sa fie comparata cu Nuneaton Borough sau cum s-or numi? Asa si eu am jucat ieri un meci in fata blocului si s-a terminat 25-24 pentru noi dupa ce oaspetii de la scara C au condus cu 20-0. Despre meciul asta de ce nu scrieti articol?

1198766430181192
Abigail Laslas  •  05 Octombrie 2018, 22:32

niciodata sa nu uitam de Foresta, vesnica admiratie

cuviosul_pafnutie
cuviosul_pafnutie  •  05 Octombrie 2018, 21:03

"Elevii" ***,ai intrigantului MM Stoica-care nu se mai satura tot *** pe seama lui Dinamo-nu au minimum de probitate profesionala sa precizeze ca nu Robert Nita a fost "eroul"!acolo a fost un meci trantit de Tzetze Moraru,portarul lui Dinamo care avea o razbunare personala pe porcul ala de Dinu-antrenorul lui Dinamo-ajutat si de Ionut Lupescu!