Comentarii (76)
emilian1996
emilian1996  •  02 Octombrie 2010, 08:34

arbitraj foarte corect ; arbitrul a prelungit meciul atat cat trebuia; gsp sa nu mai instige in zadar prin aceste articole aberante ; sau e altceva la mijloc si doar becali stie ....???

asmodai
asmodai  •  02 Octombrie 2010, 03:31

Arbitrajul a fost corect. 15 secunde in plus, asta in conditiile in care Napoli a avut posesie prelungita, iar Steaua n-a reusit sa degajeze, d-asta s-a pierdut victoria? Pare rau, chiar si pentru 10 oameni, Steaua s-a aparat foarte prost in ultimele 15 minute. Au fost faza si ocazia mare. In plus, Gardos i-a scos din offside la faza golului. Si evident, Kapetanos.

mamaya
mamaya  •  01 Octombrie 2010, 23:45

of…saraca steaua…numai ghinioane are…ati uitat repede insa cum castiga de vreo cativa ani prin campionat…un gol diferenta si de regula dupa min 85…ati uitat de golul valabil dat de zurich…ipocritilor…cineva zicea ca nu mai adunam puncte…f.bine…o sa ne facem mai putin de ras…la meciul de joi,cel de sus le-a bagat in sac,da’mai carati si voi sacul…primele 2 goluri intamplatoare…si tare m-am saturat de golurile astea din centrari la steaua…90% din tactica de atac a stele

w1nk
w1nk  •  01 Octombrie 2010, 23:11

da despre cine sa vb ma ? despre craiova ? nu prea au ce.

catalinbaca
catalinbaca  •  01 Octombrie 2010, 21:01

carnati sunteti voi, pseudo-ziaristii care au mazgalit acest articol plin de ineptii si de gudureli sclavagiste la adresa stelei. vreti sa spuneti ca in toata repriza a doua n-a fost nicio intrerupere (accidentare) care sa necesite prelungirea meciului? incapabililor, pt orice schimbare se prelungeste automat meciul cu 30 de sec, nu cu 22 cum ati cronometrat voi ca niste sclavi umili ai intereselor stelei. sunteti penibili, va umpleti de ridicol cu plecaciunile astea la adresa stelei...

radoi1987
radoi1987  •  01 Octombrie 2010, 19:29

cata invidie cata rautate mancam i-ati.puma romanii nu sunt ti,,,gani!criticati steua si nu stiti sa va legati la sireturi.sunteti praf mai ales aia care se tot pregetesc d Champions League,aveti subiect d barfa pana la urmatorul meci la munca baaa

utaaradan
utaaradan  •  01 Octombrie 2010, 18:48

culmea tupeului, cine acuza de hotie ,tocmai dragomir ? e. jenei are dreptate,noi dam vina tot timpul pe arbitru, adevarul e ca jucatorii, sint supraevaluati,ghinionul lor e ca cei de afara, se pricep la fotbal ,de aceea isi trimit rezervele.referitor la arbitraj,steaua afost razbunata pt. felul in care a cistigat la F.C. BIHOR in'88 ,cind arbitrul prelungise meciul, pina a cistigat steaua (hagi era in teren ,regele, imparatul, printul ,faraonul, etc )

tam11
tam11  •  01 Octombrie 2010, 18:46

Ma bucur pt lingaul de lacatus,asta meritati,sper sa va excluda UEFA,definitiv

cosminionel
cosminionel  •  01 Octombrie 2010, 18:22

Când a jucat CFR Cluj la Timişoara in retur, in primăvara, la 1-0 pentru Cluj s-a prelungit meciul până in minutul 98 ca sa reuşească Poli sa egaleze. A fost identic doar ca CFR a au jucat mai bine. Acum după ce au tras de timp la maxim cu accindentarea lui Tătăruşanu si se apărau ca la Plevna, disperaţi si haotici se plâng de arbitru. Nu vreau să îi iau apărarea, dar după cursul meciului egalul e echitabil. O echipă bună rezistă moral până la capăt. Şi să nu uit: RUŞI

denvery
denvery  •  01 Octombrie 2010, 17:50

Iti dai seama ce greseala a facut arbitrul ca a prelungit meciul cu 15 sec nejustificate. PENIBIL