Comentarii (76)
yoomanga
yoomanga  •  01 Octombrie 2010, 10:33

cat de penibili pot sa fie scursurile astea de ziaristi au prelungit nejustificat meciul cu 15 secunde =)) de rasul curcilor nu altceva. bravo Napoli mwooie gsp

kaddafi10
kaddafi10  •  01 Octombrie 2010, 10:26

@lucacelbun... Si ai asteptat 22 de ani ca sa poti face afirmatia asta??? Ma uimesti, rautatea unora se pare ca nu are limite! Chiar nu realizezi ca aseara nu s-a fluierat impotriva Stelei, ci s-a fluierat impotriva unei echipe romanesti!

nilcrocodil
nilcrocodil  •  01 Octombrie 2010, 10:25

Ceea ce m-a enervat cel mai mult (dupa cotul lui Kapetanos) a fost cum a acordat arbitrul lovitura libera de la primul gol.A facut tot posibilul sa-i aduca pe italieni in careul nostru.Atunci am fost sigur ca nu se lasa pana nu ne egaleaza.A fost cu siguranta totul premeditat.

dinamu
dinamu  •  01 Octombrie 2010, 10:24

si voi porumbeii cand platiti pt blaturile cu cfr?

lucacelbun.blogspot.com
lucacelbun.blogspot.com  •  01 Octombrie 2010, 10:05

bihor-steaua 1988. NICIODATA NU E PREA TARZIU PENTRU A PLATI!!!

laziodin
laziodin  •  01 Octombrie 2010, 09:59

Mai dati si voi cu spray ca miroase a ovina rau de tot pe site-ul asta.Rar mai gasesti ziarist roman OBIECTIV.Vedeti numai conspiratii si furaciuni,zici ca a scris costi mocanu articolul asta.Ne-m invatat ca in romanica sa se stea numai pe jos ultimul sfert de ora,arbitrul prelungeste cu 3 minute indiferent de intreruperi,se sta pe jos si in alea,nu se mai da mingea inapoi,dupa care fluiera sfarsitul dupa 2min30.Ala nu e fotbal,daca fotbalul ar fi asa nu s-ar mai uita nici dracu!

drughi009
drughi009  •  01 Octombrie 2010, 09:53

IA SA NE BAGAM P/L IN TOATA UEFA SA NU NE MAI PREZENTAM LA TOATE MECIURILE RAMASE ......... NUMAI FURACIUNI SI LA NATIONALA SI LA ECHIPE DE CLUB

ornitoric
ornitoric  •  01 Octombrie 2010, 09:34

In campionatul nostru se sta nu mai pe jos si se prelungeste meciul cu 3-4 minute,ar trebui ca si arbitrii romani sa aiba ,,tupeul" sa cronometreze corect intreruperile !