Comentarii (76)
reality
reality  •  01 Octombrie 2010, 07:33

Sincer imi pare rau de Steaua, dar chiar daca a luat multe alte decizii discutabile, faulturi care nu au fost iar stelistilor nu le-a acordat lovituri libere dupa ce erau obstructionati evident, dar prelungirile au fost cronometrate corect. Pur si simplu s-au facut si greseli(trebuia bagat un jucator defensiv si nu Surdu la ultima schimbare) dar s-a dovedit ca Steaua e vulnerabila in 10 oameni la atacuri mai virulente. Asta este, poate le-o tragem la ei la primavara.

ervfr
ervfr  •  01 Octombrie 2010, 07:13

Multa lume sustine ca golul a fost corect si s-a inscris in timpul regulamentar. Nu ii contrazic poate au dreptate. Eu am o singura intrebare daca era 3-2 pentru Napoli credeti ca se prelungea cu atatea minute meciul?...vezi cazul OM - Dinamo...

vasiboy
vasiboy  •  01 Octombrie 2010, 07:01

hai sa mai lasam arbitrajul...daca Steaua era o echipa de caracter nu se ajungea la aceste fapte. dar din pacate asta este fotbalul romanesc, cum dam un gol sau doua , gata, se rupe filmul. nu ne mai putem concetra si ne bagam ca tolomacii in aparare si-i lasam pe ei sa conduca jocul. Si eu sunt stelist , dar in ultma perioada nu prea imi mai vine sa ma uit la meciurile in care sunt implicate echipele noastre. asa ca dragilor nu mai dati atat vina pe arbitru... vina este in totalitate a echipei,

stef2005
stef2005  •  01 Octombrie 2010, 04:40

imi pare rau k va uitati la aragaz sa vedeti meciurile dar adevarul este l in muntul 90 sa acordat 4 munte de prelungiri si tatarusean sa acidentat.meciul sa reluat dupa 2.35 minute si sa mai facut o echimbare care automatic se adauga 30 sec si daca facem 4 minute plus 2.35 plu 30 sec este exact 7.05 minute .golu sa marcat in 97.2 care face golu perfect valabil.daca ati incepe sa va uitati la televizor si nu ati fi orbiti de neputinta si ura ati realiza k polonezul a fost corect.daca vreti putie

fotbalfan
fotbalfan  •  01 Octombrie 2010, 03:56

imi pare rau sa aud ca tatarusanu este lovit! multa sanatate si sa se faca bine pt meciul cu franta altfel iarasi il avem pe norocelul cu barele in poarta. ca este lovit e una,ca meciul a fsot intrerupt(dupa cum ziceau cei de la gsptv) 2minute si 40 de secunde e alta. prostia a fsot ca jucatorii au bubuit mingea in ultimele minute.nici macar in aut,direct in terenul adversarilor. P.S: acum intelegeti ce am simtit noi in meciul cu timisoara? si la noi in poarta era un fundas nu portarul titular!

gigibecalieaici
gigibecalieaici  •  01 Octombrie 2010, 03:20

Există un singur motiv pentru care n-am cîştigat în această seară: pentru că sîntem români. Mă bucur că le-am dat emoţii arbitrilor, erau speriaţi că nu ne mai egalează Napoli!"

dameel
dameel  •  01 Octombrie 2010, 02:23

singurul om cu ceva minte este ienei.restul delireaza si au diaree verbala.

costinhao
costinhao  •  01 Octombrie 2010, 02:13

Uitati aici filmuletul in care viermele isi ia omoru in Polonia! youtube.com/watch?v=UuboU8SpeG0

fotbalfan
fotbalfan  •  01 Octombrie 2010, 01:52

blade, oita ofilita, voi cand ati castigat CL ? P.S: nu uitati ca ati jucat cu rezervele celor de la napoli. mult succes pe viitor!

fotbalfan
fotbalfan  •  01 Octombrie 2010, 01:51

a mzis ca nu comentez insa tenta e clara!imi pare rau pt steaua ca nu au obtinut victoria insa jurnalistii si comentatorii merita impuscati in fund cu sare.pt orice schimbare se acorda 30 de secunde!ziceti ca nu a fsot nicio faza cand nu s-a intrerupt meciul mai puti nde 1minut:faza cu ricardo si masinuta ep teren ce a fsot?tatarusanu cum s-a accidentat aparand u nsut pe poarta?si ce arbitru ati mai vazut voi sa intrerupa meciul cand faza e cursiva?de ce nu ati sarit in sus la meciul tm-CFR?