Comentarii (76)
vande
vande  •  01 Octombrie 2010, 09:05

Domnilor de la gsp, tin sa va contrazic. Jocul a fost reluat in minutul 93 si 30 de secunde.

orre
orre  •  01 Octombrie 2010, 08:58

corect, steaua a dat un gol si napoli 3, cam asta ete realitatea, oricum o seara superba, dar putea fi si mai superba daca nu aveau atata noroc.

10geo
10geo  •  01 Octombrie 2010, 08:58

ne-a tras-o galbejitul ala. inca nu mi-am revenit de atatia nervi.

gyurika
gyurika  •  01 Octombrie 2010, 08:57

Conform regulamentului, pe stadion exista un singur ceas: AL ARBITRULUI !!!! Daca "valoarea" arbitrilor e data de bataile incasate de la spectatori, Craciunescu este campion mondial!!! Eu l-am vazut de doua ori batut zdravan pe teren!!! Atat am apucat eu sa vad... Ca au mai fost...

nero74
nero74  •  01 Octombrie 2010, 08:55

ce tot o dati ca a jucat steaua bine? auzi ..a dat 3 goluri...:)) pai primul a fost autogol, al-2-lea un tontogol de toata frumusetea ,un cadou facut de portarul lor .deci steaua a dat de fapt 1 gol.in rest a stat cu cooroo in poarta.in viatza mea nu am vazut ca o echipa in ultimele 10 min sa aiba ocazii imense de gol din 30 in 30 de secunde !!!!! puteau aia sa va mai dea cel putin 5 goluri.asta ar trebui sa va dea de gandit nu arbitrul care a prelungit meciul cu 7 min complet justificat

axd_alx
axd_alx  •  01 Octombrie 2010, 08:46

Daca nu-ti convine poti sa sustii o alta echipa. Suporterii se vad la bine si la rau. Daca nu lua grecul rosu sigur se termina altfel. Cat despre arbitru pe care nu vrei sa-l acuzi ti-o spune istoricul lui cat e de hot, plus ca la fiecare decizie a tras cu ei. E vina noastra ca n-am stiut sa scapam de ea cu calm si cu cap in ultimele minute. Mai sunt meciuri, noroc sa avem.

red_dog_cluj
red_dog_cluj  •  01 Octombrie 2010, 08:41

Asta-i buna....a prelungit cu 15 secunde!!!!Bine ca nu a trebuit sa fluiere cand mingea era pe linia portii!...meciul tine pana fluiera arbitrul!la cat se aruncau pe jos oile trebuia prelungit cu 10 minute!

cristirapid
cristirapid  •  01 Octombrie 2010, 08:16

mi se pare normal, e cel mai simplu sa dai vina pe arbitru ... oricum tipu pleaca din tara si noi o sa ne lamentam aiurea in continuare ca vai ce nashpa suntem ... dar asa se intampla cand comentatu de arbitrii a devenit la noi sport national

bibisormeme
bibisormeme  •  01 Octombrie 2010, 08:06

ervfr total de acord cu tine. Vreau sa plusez si sa spun ca grecul Kapetanos trebuie amendat. Este o greseala nepermisa ca la 3-0 tu sa iei rosu pentru lovire. Daca esti profesionist trebuie sa suporti. Mutu cum a fost scuipat de Mihailovici si a continuat sa joace, fara sa dea cu pumnul sau cu cotul.

passarisc
passarisc  •  01 Octombrie 2010, 07:51

pt o schimbare se acorda in plus 30 de sec... nu mai fiti voi asa de scrupulosi sa cronometrati la secunda si sa nu uitati ca Napoli a avut in ultimile 10 min cel putin 6-7 ocazii de gol!!! hai sa nu mai fim ipocriti si s-o dam doar pe arbitru!!!!!