unico_biancorossi  •  14 Decembrie 2014, 19:21
Postat de saviola2_8 pe 14 Decembrie 2014, 12:17

si ec daca pleaca, mai Savi ? vine altul in loc, si cu asta basta.

ce sa faca si nea Mircea, e politicos cu stemismul, ca de obicei. baiat destept, nu are argumente sa ii ia la misto, de cativa ani.

wwerko80
wwerko80  •  14 Decembrie 2014, 18:05

Am zis inainte de returul cu rio ca acel 6-0 cu aalborg a facut mai mult rau decat bine. Dupa 6-0 stelistii au inceput sa fie aroganti si s-au crezut superiori la toti, pe de alta parte daca bateau cu 1-0 erau pregatiti pt meciurile urmatoare dar ei au crezut ca o sa calce pe toti in cale si se califica dp locul 1.

joedoe
joedoe  •  14 Decembrie 2014, 12:24
Postat de valiza.epo pe 14 Decembrie 2014, 11:28

Cine stie... cunoaste! Acel 6-0 cu Aalborg a fost un rezultat mincinos. Sa ne amintim ca, daca la pauza era 5-0 pentru danezi nu s-ar fi mirat nimeni.Degeaba se plang Gazdele ca nu au adversari tari in campionatul intern. Ei au facut atat de slab campionatul prin blaturi, arbitri de casa si gazde-capra.

esti doar un frustrat. si ma rog cine sa jpace in europa ???CeFuRa,,faliment 2 A.K.A Dinamo,otelu ,targu mures.... unii nu au adunat nii un punct au jucat in CL au facut un car de bani si apoi au desfintat echi[pa gen otelu,CefuRa ,Unirea....singura constanta e Steaua. uite te aici ://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/club/