Comentarii (126)
 •  01 Aprilie 2009, 16:15

LASATI NE CU HAGI,,,BA SUNTE TI INCONSTIENTI,,FEDERATIA ROMANA ESTE INFECTA....DINAMO NR 1

 •  01 Aprilie 2009, 14:49

Cred ca nu este o nenorocire sa incercam din nou cu Hagi la nationala. Vad ca unii vorbesc despre calitatile lui intelectuale, de parca Piturca ar fi vreun Patapievici sau Cartarescu. Mai prost antrenor decat Piti nu poate fi. Trebuie insa sa avem rabdare, sa gandim pozitiv, cum spune el. Cand a fost debarcat pentru ghinionul din dubla cu Slovenia, s-a apreciat ca Iordanescu ne va face fericiti. Ce s-a intamplat se stie. Iar cu Piti a fost un chin...

 •  01 Aprilie 2009, 14:49

HAGI ARE DREPTATE GIGI ASA E.

 •  01 Aprilie 2009, 14:18

Parerea mea e ca ar trebui un antrenor strain, un caracter puternic care il poate pune la punct pe Mutu si compania care vin la nationala doar pentru a se distra. Ma gandesc ce ii poate spune de exemplu Lucescu junior lui Mutu... Pai cred ca replica din partea lui Mutu va fi imediat ceva de genu: ,,ba tu ai fost un portar de mana a doua si ma inveti pe mine cum sa ma antrenez si ce sa fac?"

 •  01 Aprilie 2009, 14:08

Avind in spate un campionat cu pecetea (pina in viscere!)inegalabila a lui Mitica si Gigi, e nevoie de o sfortare uriasa fie si pentru a misca DOAR UN PIC lucrurile spre bine. Trebuie un neamt onest si bun in meserie, care barim sa ne arate ca se poate si altfel. Fara indoiala il vom da cindva afara, dar barim ramine amintirea, samintza unul Altceva. // Sintem de fapt tara care a avut deseori nevoie de conducatori, de sujbasi din afara... Si nu e o rusine. Mai nefast este sa te opui realitatii.

 •  01 Aprilie 2009, 14:03

poate sa-mi spuna si mie cineva knd se da verdictul in cazul lui poli tm?

 •  01 Aprilie 2009, 13:56

c sa caute hagi la nationala?hagi a fost un fotbalist bun da asta nu inseamna k este si un antrenor bun,i sa mai dat sanse si la nationala si la timisoara si la steaua da din cate stiu eu nu a reusit nici-o performanta,cel mai potrivit ar fi mircea lucescu

 •  01 Aprilie 2009, 13:55

De ce Hagi nu e antrenor? Pentru ca la barajul cu Slovenia , Marius Niculae, Contra si Adrian Ilie au ratat de 6 ori!!! singuri cu portarul? Sau pentru ca tot atunci nu am primit 2 penalty-uri din cauza federatiei care avea nu stiu ce datorii? Pentru ca la Steaua a plecat dupa ce echipa a pierdut un singur meci , la Urziceni, in minutul 90 si ca luase numai 3 goluri in vreo 7 etape? Sau pentru ca la Galatasaray a cistigat Cupa dupa 5-1 in finala cu Fener si a pierdut titlul in ultima etapa?

 •  01 Aprilie 2009, 13:29

Cred ca problema e cu tine, daca nu intelegi. Mai du-te si tu pe la ORL-ist, fa spalaturi... S-ar repara o nedreptate facuta lui Hagi. Nu trebuia dat afara dupa ratarea calificarii cu Slovenia... Nu el pierduse, venise intr-un moment cand era totul pierdut, am castigat cu el pe banca la Budapesta si am reintrat in carti. Lumea uita!!!

 •  01 Aprilie 2009, 13:27

DACA E SA IL DEA AFARA PE PITI CEL MAI INDICAT E HAGI.HAI ROMANIA

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 13
Comentează