Comentarii (126)
 •  01 Aprilie 2009, 13:04

Domnilor nu va mai agitati. Articolul nu este fondat. Singurul adevar este existenta a doi candidati, numai ca acestia sunt George Becali si Adrian Mititelu. Probabil o sa-l aleg pe Gigi sa continuam aceeasi traditie barbugista si in plus are si talent la a desfiinta jucatorii care joaca prost. Gigi si-a demonstrat valoare de antrenor la Steaua sper ca toti sunteti deacord cu decizia mea. Stiu ca suporterii stelisti vor fi foarte suparati daca Gigi va accepta oferta mea.Cu respect, Sadu Mircea

 •  01 Aprilie 2009, 12:57

BAI (nu meriti altfel) Trasnotti, nu adu injurii lui Dan Petrescu! Daca esti barbat si nu vreo(un)NAOMI, transmite adresa exacta ca sa stam de vorba. Frustratule! Poti avea opinii (adica pareri), dar asta nu inseamna ca trebe sa jignesti.

 •  01 Aprilie 2009, 12:46

1)ILEANA CUCULETE 2)DANIELA GYORFFI 3)ROMICA TOCIU 4)ROMICA PUCIANU 5)BARBARA STRISSAND 6)ALA CU GAZONU' ORICARE,NUMAI HAGI NU!!!!!!!!!!!!!!

 •  01 Aprilie 2009, 12:33

Mircea Lucescu, Ladislau Boloni sau Dan Petrescu, ei sunt cei care ar aduce nationala deasupra liniei de plutire, altul la ora actuala nu prea vad...

 •  01 Aprilie 2009, 12:33

Tot respectul pentru Hagi ca jucator.Dar asta nu inseamna ca e si un mare antrenor(ca si Lacatus).Nu credeti ca ar trebui sa-si faca mai intai "ucenicia" la o echipa din liga 1 si apoi sa spere (in urma unor rezultate)sa ajunga la nationala? Mai intai trebuie inlaturate toate non valorile din federatie.CURATENIE DE PRIMAVARA! La pensie cu toti babalacii si mafiotii (inclusiv Mitica de la liga). Apoi o RECONSTRUCTIE A ECHIPEI NATIONALE! O ie adevarata la echipa nationala dupa valoa

 •  01 Aprilie 2009, 12:30

Parca se spunea ca daca Romania pierde disputa cu Serbia, Piturca va fi 100% debarcat! Nu? Ce se mai asteapta, inca o catastrofa de rezultat? Fiindca austriecii sunt foarte anti-RO si se vor mobiliza la maxim. Fara Mutu si Max in teren, nu avem nici o sansa! Mercenarul de machidon nu are ce cauta la Nationala, fiindca chiar si sub aspect uman e varza! E un om mic! Trebuie mers pe mana celor tineri si neinfluentabili: R. Lucescu, Petrescu, Sabau, V. Moldovan, Rednic, Andone, dar nu ii vrea Becali

 •  01 Aprilie 2009, 12:29

Pe "femeia" de Dan Petrescu nici nu l-as pomeni in aceeasi fraza cu cuvantul ioner. In ceea ce-l priveste pe Mircea Lucescu, nu avem noi norocul sa preia nationala. Doamne da-i mintea romanului de pe urma!

 •  01 Aprilie 2009, 12:24

FARA HAGI! FARA HAGI!FARA HAGI! FARA HAGI! FARA HAGI! FARA HAGI!FARA HAGI! FARA HAGI! Cred ca articolul este o pacaleala de 1 aprilie.

 •  01 Aprilie 2009, 12:10

Hagi si-a dovedit profesionalismul in 2001 cu Slovenia.Voi nu vedeti ca nu are stofa.LUCESCU,Petrescu acestia sunt solutia!

 •  01 Aprilie 2009, 12:06

FRATILOR,PAI HAGI AR CRESTE RAITEENG-ul EMISIUNII "COPIII SPUN LUCRURI TRASNITE",ACOLO S-AR FACE INTELES,DAR NU IN VESTIAR,CE SA CAUTE EL ANTRENOR!!!SARACU' STIE VRE-O 4 LIMBI DAR NU INTELEGE NICIUNA.MESERIAS DOAR CA FOTBALIST(PE TEREN),CACI RESTU' LE-A INCERCAT SI A CLACAT,DOAR N-O SA FACA FRF-UL EXPERIENTA CU UN NESTIUTOR,NU CRED CA S-AR MAI INCUMETA ECHIPELE DE CLUB SA-I MAI FACA PROPUNERI,DAR NAH,SPER SA MAI AIBE UN DRAM DE NORC,BAFTA HAGI,SI LASA NATIONALA IN PACE!!!!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 13
Comentează