Comentarii (31)
nusu_d
nusu_d  •  02 Martie 2012, 18:23

daca Bute nu-l prinde la corp in prima parte a meciului prevad o victorie a lui Froch inainte de limita in reprizele 10-12. Pentru ca Bute fiind slab incasator va ceda fizic in urma loviturilor incasate acumulate. Ceva de genul primului meci cu Andrade. Froch e mult mai tare ca Andrade.

nusu_d
nusu_d  •  02 Martie 2012, 18:20
Postat de cosminmihai pe 02 Martie 2012, 14:06

Capital FM arena are 7500 nu 12000 , 12000 are stadionul FCNF de unde va luati datele ? oricum lucian il face pe froch KO in repriza 6 maxim 8. nu ii sta in fata enlezoiu.

Serios?! de unde stii? Froch a fost o singura data la podea in toata cariera atat de amator cat si de profesionist. Intreaba de cate ori a fost Lucica la podea si cum s-a ridicat. Ramane de vazut.

nusu_d
nusu_d  •  02 Martie 2012, 18:18
Postat de yubytu pe 02 Martie 2012, 15:41

froch se bate ca o fata sau mi se pare mie? english style, nu vad tarie in lovitura pai daca ii da Pecheanul o lopata peste b0t il lasa lat pe frog

Habar nu ai despre ce vorbesti . Froch loveste tare, nu are explozia lui Bute dar loveste apasat. D-aia are si 20 de victorii prin ko. Si in plus este si foarte bun incasator, Bute nu e.

koolshen  •  02 Martie 2012, 13:14

://www.youtube.com/watch?v=K1hHNbHGegQ&feature=related la froch acasa?asta si daca i-a bataie prin KO tot castiga vizualizati filmuletul :))

koolshen
koolshen  •  02 Martie 2012, 13:13

yubytu
yubytu  •  02 Martie 2012, 12:49

se cam duce in gura lupului Bute si este obligat sa termine meciul inainte de limita, la el acasa arbitrii or sa judece altfel si mai e si presiunea publicului, greu meci, hai Lucian!!! sper totusi sa fie difuzat si la noi