Comentarii (6)
robert1205
robert1205  •  17 Februarie 2014, 20:49

Pentru HCM au evoluat: Popescu - 17 intervenţii, Stănescu - 1 intervenţie (7m); Şimicu 7g, Toma 6g (1x7m), Csepreghi 5g, Buricea 4g, Novanc şi Criciotoiu - câte 3g, Angelovski 1g, Cristescu, Adzic

alexbibirica1
alexbibirica1  •  17 Februarie 2014, 08:48

Meciul a fost castigat de HCM ... :) numai ca hotia arbitrilor a facut ca scorul sa fie egal !

boolah
boolah  •  17 Februarie 2014, 00:38

Felicitari echipei, dar ajutati-ma sa inteleg, HCM trebuie sa mai joace 4 meciuri pentru a afla daca se califica in sferturile cupei EHF (adica inca sunt departe de calificare), iar presa vorbeste deja de cat de aproape a fost un succes imens, U Jolidon e calificata deja in sferturile cupei EHF si abia scrie cineva despre ele ... ce imi scapa?

utraian
utraian  •  16 Februarie 2014, 23:32

Urat, urat, urat, treaca de la noi dar HCM v-a facut azi...LA VOI ACASA.

glorie
glorie  •  16 Februarie 2014, 23:01

Felicitari, baieti! Tineti-o tot asa!

masim
masim  •  16 Februarie 2014, 22:11

au avut si arbitrii rolul lor la egalul asta evident ca ia ajutat pe francezi cu atat mai mult e meritoriu rezultatul Bravo baieti ! sper sa-i batemaici ca sa mergeti mai departe de grupe Bafta!