sange_alb.rosu  •  13 August 2014, 00:57
Postat de unico_biancorossi pe 13 August 2014, 00:42

unico_biancorossi  •  13 August 2014, 00:42
Postat de sange_alb.rosu pe 13 August 2014, 00:35

Pai e la fel cum Bute isi pastra centura, nu? :)) adica face si ea niste bani. Altfel, cred ca Simona e mai buna la tenis decat Bute la box.

sange_alb.rosu  •  13 August 2014, 00:35
Postat de allosaur pe 13 August 2014, 00:22

vesti bune? eu nu inteleg unde sunt vestile bune, ce farmec are sa castigi un meci, sau un titlu in fata unor adversare mai slab cotate, daca o sa continuati cu tampeniile astea de articole, o sa ajunga sa se vorbeasca exact in felul in care se vorbea de Bute, da, e o jucatoare valoroasa, dar nu are prea multe victorii in fata celor din top 10!

allosaur
allosaur  •  13 August 2014, 00:22

mihai231
mihai231  •  13 August 2014, 00:15
Postat de vladutz13 pe 12 August 2014, 23:54

Si Sharapova tocmai a pierdut un set :).... oricum, chiar sunt curios cum ar fi un meci cu Safarova. Este intr-o forma excelenta si pur si simplu a demolat unele jucatoare aflate peste ea in clasament, de exemplu Ivanovic. Vreau sa vad cum reactioneaza Simona la jocul super in forta al Safarovei. Oricum, obiectivul este US Open, Cincinnati si New Haven sunt doar antrenamente.... sunt convins ca asa o sa le abordeze Simona

mda....asa o sa faca Simona...in primu rand ca asa fac toate,...astea sunt doar turnee de antreneament pt. toate nu doar pentru Simona,, in gen=daca iese iese ceva daca nu ,merg acasa si ma prezint la urmatorul turneu .Oricum la Cincinatty, Simona are de aparat puncte pretioase...

mihai231
mihai231  •  13 August 2014, 00:09

cazzo..Certo! Venus este eliminata...si de cine este eliminata de NEICA-NImeni: Safarova, iar incepeti Gsp.....sa fim seriosi Safarova este destul de buna sa o elimine pe Venus..,Safarova poate elimina si pe SERNA, nu. doar pe Venus.... ..reveniti cu picioarele pe pamant...GSP......

vladutz13
vladutz13  •  13 August 2014, 00:06

Mda, trisoarea naibii.... iarasi a luat 10 minute pauza sa se schimbe.... a servit o data la 1 minut si a facut break si are 3-0 in setul 3.... este SCARBOS!!!