MaxiP
MaxiP  •  23 Februarie 2024, 12:25
Postat de Sableur pe 22 Februarie 2024, 15:00

Măi nene "fibră" bolnavă, nu te doare? "Și-a făcut suma", ptiu! Pe munca și talentul ei măi "fibră" putredă, tu de ce nu-ți faci? Iar i-ai furat pensia bunicii și iar ai pariat greșit? BRAVO SORANA!!! RESPECT MAXIM!!!

Sunt curios daca mai era "respect maxim" daca nu intorcea :)) S-a luptat, n-a vrut nicicum sa piarda. Adversara complet incomoda ei prin stilul de joc defensiv, cu puncte extrem de lungi, intorcand intr-un procent foarte ridicat majoritatea mingilor, culmea, a fost cea care si-a pierdut rabdarea si a facut o groaza de greseli nefortate in momentul in care a vazut ca nu inchide meciul. Si desi unii se leaga de aspectul psihologic al sportivilor romani (cu precadere sportivi precum Sorana), ea dpdv psihologic a castigat meciul. Bine, si cu putin noroc, ca era de ajuns putin sa mearga in favoarea cehoaicei la una din mingile de meci, dar clar a stat mult mai bine psihic decat adversara.

Adrian2500  •  22 Februarie 2024, 23:07

Voi astia de postati pe aici nu prea aveti nicio treaba cu sportful, iar in cazul de fata cu tenisul Majoritatea dintre voi... ***

Freyya
Freyya  •  22 Februarie 2024, 17:47
Postat de rva4 pe 22 Februarie 2024, 15:14

:)))))) și uite cum te ai făcut iar de râs. Ești demn de milă. Du te de aici, înapoi pe articolele cu roxadustata ta. Cât de penibil poți să fii. FELICITARI SORANA!!!

iti spun eu cine s-a mai facut de ras aZi: la 5-5 in setul doi hotnews titra "aventura Soranei" s-a incheiat dupa o infrangere categorica 6-2 6-2. ( facut screenshot ca sa nu mi se para ca am vazut eu aiurea )

lulu
lulu  •  22 Februarie 2024, 17:29
Postat de VanBasten2000 pe 22 Februarie 2024, 15:06

Sper ca ai dat cash out. Trebuie sa castige si casele de pariuri. :)))

Teligentule conspirationist,te-ai umplut de bani sau doar configurezi?

Hitech
Hitech  •  22 Februarie 2024, 16:00

Nu am văzut-o vreodată întorcând un astfel de scor. Incredibil. Felicitări Sorana.

lulu
lulu  •  22 Februarie 2024, 15:36
Postat de fibra pe 22 Februarie 2024, 13:24

Era de asteptat.E de mirare ca a castigat cu Koudermetova si Vekic.Oricum si-a facut suma.

barsorin21
barsorin21  •  22 Februarie 2024, 15:34

Sorana a reusit primul break la 0-0 in setul decisiv, castigand primul game din setul 3.

Misu1950
Misu1950  •  22 Februarie 2024, 15:19

Ce semifinala de 2 lei Paolini- Carstea...Un fel de Botosani-Voluntari...

Maradonatu
Maradonatu  •  22 Februarie 2024, 15:16

Ai comentat înainte să se termine meciul. Și ai și păreri. Te rugăm, nu mai semnaliza. Te-am văzut. Ești praf... În altă ordine de idei, asta a fost una din marile victorii al tenisului românesc. Chiar dacă n-a câștigat încă turneul. Bravo, Sorana!