FOTBAL » CUPA ROMANIEI » POLI TIMIŞOARA - CFR CLUJ / FINALA CUPEI ROMÂNIEI TIMIŞOARA, 21:00, ANTENA 1
Alte știri din fotbal
Rapid forțează transferul! Pancu îl vrea neapărat: „Nu ascund, am discutat cu el”
0
Oprița solicită o clauză specială pentru a rămâne la Steaua: „Aș fi vrut să merg acolo”
1
Surpriză! Jucătorul revine la Dinamo și se va prezenta sub comanda lui Nuno Campos
2
Doi dintre jucătorii în care Dinamo își punea speranțele intră la „cuțit” și sunt OUT două luni! Ratează toată pregătirea
0
Știri din fotbal internațional
Radu Drăgușin ajunge la marginea lotului! » Tottenham e pregătită să achite clauza pentru un star din Serie A
0
Trebuie să le plătească 40 de milioane €! Decizie fără precedent în Premier League
0
John Terry: „Nu există un antrenor mai bun decât el în lume”
0
Urma să arbitreze la Cupa Mondială, dar i s-a interzis intrarea în Statele Unite » Acuzații incredibile: „Apartenență la organizații teroriste”
1
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
1
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
3
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Eugen Tomac este gata să schimbe miniștrii pentru ca Guvernul să fie votat ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
rasule, nu mai esti la ,,U'' la retrogradare. D-aia n-ati luat campionatul: Ori va fost frica ori nu l-ati vrut! Cu atitudinea asta la anu va reveniti la forma care va consacrat...
Pentru anul acesta este bun locul doi doar daca POLI va lua in aceasta seara cupa dar anul viitor trebuie sa castigam campionatul pentru ca daca nu o sa ajungem ca dinamo care zice de o gramada de ani "lasatine sa ne pregatim pentru Champion League" noi o sa fim cunoscuti pentru cliseul "obiectivul nostru este campionatul". Dar inca ceva trebuie sa avem puterea de a juca bine si in celelalte competiti in care suntem inscrisi adica in cupele europene si in Cupa Romaniei.
Noi am fost cea mai buna galerie ramanea voi sa fiti cea mai buna echipa.
esti dinamovist cumva, ***?
goga ar trebui sa taca din gura,el si altii au vandut meciul cu cfr ,si daca ne uitam la ei i-a batut D-zeu. uitati-va la blatisti si ve-ti vedea ca D-zeu e mare !norocul vostru in cupa e ca nu joaca Goga ,ca altfel v-ar fi vandut!
nu , cum sa fiu de acord cand am pierdut titlul acasa ,si am mai pierdut pct in 2-2 cu otopeni , acasa cu mediasul , daca castigam meciurile astea acum aveam un pct peste urziceni ,chiar daca ne-au batut
Locul 2 e pentru RATATI
Nu,singura senzatie pe care o incercam e ca am ratat tilul aiurea respectiv am ratat un culoar cu care nu ne vom intalni prea curand.
Trebuie sa fii batut in cap sa crezi ca a fii vice-campioana Romaniei si implicit accederea in Champion League nu este o performanta. Cu siguranta este cea mai mare de la Poli. Si la mai mare!!! POLI!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.