Alte știri din fotbal
Corvinul nu se oprește din transferuri! Negocieri cu fotbalistul lui U Cluj
0
A analizat atacantul dorit de FCSB: „Nu e tehnic, dar e bun la asta”
1
Primul jucător îndepărtat de noul antrenor al lui Dinamo: „Nu face parte din proiect”
0
„Dinamo e echipă de fotbal, nu spital de urgență” » Dănuț Lupu critică acid politica de transferuri a roș-albilor
1
Știri din fotbal internațional
Jamie Vardy a făcut praf ce a văzut în Serie A: „O nebunie! Fotbal lent!”
0
Fan zone-ul din Ciudad de Mexico, înconjurat de un zid și păzit de numeroase forțe de ordine » Ce li se pregătește fanilor
0
Va deveni primul fotbalist din istorie care participă la 6 Mondiale! Le ia fața lui Lionel Messi și Cristiano Ronaldo
0
Răzvan Lucescu are oferta pe masă » Dorit de multipla campioană din Golf! PAOK a ales înlocuitorul
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
3
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Nicușor Dan merge în continuare pe mâna lui Eugen Tomac ca premier și acuză ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
dinamo va fi eliminata de Floriana (malta)
ce nou si vechi Andone...voi nu vedeti ce gloabe aveti in aparare ce sa faca Andone crezi ca e Houdini..la dinamo nu sa mai cumparat un jucator de 5 ani decat repatriati vin si ce aduceti de la juniori...poate sa vina si Guardiola la voi daca nu se investeste nu o sa faceti nimic..crezi ca aia de la Timisoara sau Vaslui daca investesc nu au pretentii sa termine peste voi si sa va dea cate 3-4 goluri cand va prind?
lasa ca mai castiga si Dinamo niste puncte la coeficienti. asta e partea buna cand incepi devreme. o sa tanjeasca tot mai mult echipele dupa aceste puncte, in vederea statului de cap de serie sau o urna mai sus in grupe.
tare mi-e frica ca dinamo nu ajunge in play-off....se respecta traditia adevarul e ca au adversare foarte periculoase, ce e drept e drept....
ce-a ajuns fotbalul romanesc bai nene,,,3 tururi preliminare!!!Si sunt absolut sigur ca in formula actuala Dinamo nu are nici o sansa sa le treaca.
Piturca este un antrenor bunicel dar cam atat. In plus este un om fara caracter. Insa daca ramanea la Steaua de la inceput cred ca lua titlul dar nu pe bune ci cu jocuri de culise in retur. Cam asa cum a ajuns CFR Cluj in 2008(nici astia nu sunt curati mai deloc dar ce a facut Steaua in returul ala a fost sinistru), cand 'marele' antrenor Lacatus a reusit un numar record de puncte. Din stenogramele aparute atunci se poate deduce logic ca Steaua a cumparat meciuri, arbitri si a stimulat echipe adverse la greu. Oricum dupa parerea mea Steaua va fi depasita in urmatorii ani in clasamentul coeficientilor din cupele europene de o echipa din provincie(sau mai multe).
In primul rand felicitari steaua!...si in al doilea rand sunt mandra ca sunt dinamovista si asa voi fi pana la moarte.Am incredere in echipa mea.
acelasi pariu vroiam sa fa-l si yo dar mi-ai luat-o inainte :D
Legat de Piturca am ceva rezerve. Este antrenor mai bun decat Razvan Lucescu asta cu siguranta dar sa nu uitam faptul ca la preliminarii CM 2010 a avut rezultate dezastroase.
Stiti de ce nu a castigat Dinamo aseara?Pentru ca Andone este un fricos.A inceput meciul la mica ciupeala,cu gandul sa nu ia gol,cum a facut de fapt si in meciurile cu Steaua din campionat.Atunci am avut sansa cu carul,insa meciurile din cupa sunt cu totul altceva,sunt care pe care.Daca Andone nu va face in asa fel incat echipa sa joace la victorie fiecare meci,sa se duca tot timpul peste adversar (asa cum a facut Steaua aseara cu noi),nu va avea ce cauta sa antreneze Dinamo. Felicitari Stelei,au fost mai buni ca noi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.