Comentarii (22)
bianconerri
bianconerri  •  09 August 2018, 19:51
Postat de chromophobia pe 09 August 2018, 17:11

Dinamo facea blaturi si in Europa,nu numai in Romania.Cel mai tare meci a fost ala,Ceahlaul-Dinamo-1-2.Dupa aia s-a dat 0-3 pt fiecare din cele 2.Cu 2-3 etape inainte de finalul campionatului s-a revenit la scorul de 2-1 pt Dinamo.Daca nu ma insel,se batea National la campionat cu ei.Si asa a luat Dinamo campionatul.SI UITE ASA le dadea cu terenul in cap echipe de genul Polonia Varsovia,Fc.Bruges,echipe de trecut pe vremurile alea

Vrajeală. Vezi doamne, a luat bătaie Dinamo de la polonezi că a făcut blat cu Ceahlăul. Când Dinamo bătea Leverkusen, Everton (manită), Besiktas cum a fost? Și fiindcă pomenești de Ceahlăul, dă un search să vezi cum câștiga Steaua cu Ceahlăul, Vaslui, Urziceni...hai să nu ne dăm mai albi ca alții.

bodrin
bodrin  •  09 August 2018, 18:48

Frumos arată "fotbalul" dacă te uiţi la el mai din apropiere! Probabil că frumuseţea lui devine și mai teribilă dacă îl privești cu lupa, cu microscopul. Teribil trebuie să arate văzut din interior, adică văzut de cei care se bat cu pumnul în piept că fac și dreg, ba chiar se fac că suferă de dragul fotbalului! Bolile fotbalului au nevoie de bisturiu ...

tinn
tinn  •  09 August 2018, 18:37
Postat de chromophobia pe 09 August 2018, 17:21

Stimati jurnalisti,editorialisti si ce mai sunteti ai GSP-ului.Va mai mirati de ce v-au acuzat unii ca ati lua bani de la Gigi Becali ca sa-i promovati echipa dar si pe el!Sa stiti ca azi mai joaca si Cfr cu Alaskert si Craiova cu Leipzig.M-ar interesa si de ele 2.Nu numai FCSB,mi-am distrus touch-ul telefonului si scroll-ul computerului ca sa caut stiri si despre celelalte 2 si n-am gasit nimic.Cat ne mai umpleti de stiri numai despre FCSB?

Nu mai scroll, căpri ele 2 articole sunt despre CFR și olguta

tinn
tinn  •  09 August 2018, 18:33
Postat de Alexandru Bernard pe 09 August 2018, 17:37

Nu am inteles niciodata ce a dorit sa faca fcsb in ultimacampanie europeana. Cum a renuntat la Nita, desi erau 1234 de semnale ca este nevoie de el in poarta. Cum a tinut anumiti jucatori pe banca. Ce schimbari total de aiurea sau facut. Habar nu am ce s-a intamplat! Si totusi, Gigi era destul de multumit si linistit.

Oricât de stelist as fi, nu cred ca puteau trece de Lazio. N-am crezut nici după ce i-am bătut. Aia erau din alta clasa. Dacă știi ca atât s-a putut și ai luat 12 mil, cum sa fii?

martinpen
martinpen  •  09 August 2018, 18:24

La meciul de astazi, UEFA investigheaza ce sume se pariaza pe intrarea lui Rusescu si marcarea unui gol. Atentie, nici macar nu e trecut in foaie... presa, desi cunoaste subiectul, tace malc in legatura cu Rusescu.

tinn
tinn  •  09 August 2018, 18:22
Postat de maistor_kokir pe 09 August 2018, 18:14

Dupa cum vedeti croatii sunt interlopii fotbalului european, dar pe langa asta mai sunt si vicecampioni mondiali, ei chiar stiu fotbal cand au chef, noi insa suntem vai de mama noastra.

Doar ca aia care știu fotbal de la ei joaca pe altundeva

brutusp
brutusp  •  09 August 2018, 18:17
Postat de deny74 pe 09 August 2018, 18:08

Ai uitat sa zici de nea Gigi când fugea cu valiza de bani după echipele din Liga 1.Golanii au facut toate,că era Cooperativă,chiar patronii au recunoscut asta.Dar fiindcă suntem pe GSP doar Dinamo a fost rea.

Nu uita că Becali fugea cu valiza după o echipă pentru a o motiva, pentru a juca un meci corect. E o mica mare diferență

maistor_kokir
maistor_kokir  •  09 August 2018, 18:14

Dupa cum vedeti croatii sunt interlopii fotbalului european, dar pe langa asta mai sunt si vicecampioni mondiali, ei chiar stiu fotbal cand au chef, noi insa suntem vai de mama noastra.

deny74
deny74  •  09 August 2018, 18:08
Postat de chromophobia pe 09 August 2018, 17:11

Dinamo facea blaturi si in Europa,nu numai in Romania.Cel mai tare meci a fost ala,Ceahlaul-Dinamo-1-2.Dupa aia s-a dat 0-3 pt fiecare din cele 2.Cu 2-3 etape inainte de finalul campionatului s-a revenit la scorul de 2-1 pt Dinamo.Daca nu ma insel,se batea National la campionat cu ei.Si asa a luat Dinamo campionatul.SI UITE ASA le dadea cu terenul in cap echipe de genul Polonia Varsovia,Fc.Bruges,echipe de trecut pe vremurile alea

Ai uitat sa zici de nea Gigi când fugea cu valiza de bani după echipele din Liga 1.Golanii au facut toate,că era Cooperativă,chiar patronii au recunoscut asta.Dar fiindcă suntem pe GSP doar Dinamo a fost rea.

1821513547931728
Alexandru Bernard  •  09 August 2018, 17:37

Nu am inteles niciodata ce a dorit sa faca fcsb in ultimacampanie europeana. Cum a renuntat la Nita, desi erau 1234 de semnale ca este nevoie de el in poarta. Cum a tinut anumiti jucatori pe banca. Ce schimbari total de aiurea sau facut. Habar nu am ce s-a intamplat! Si totusi, Gigi era destul de multumit si linistit.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează