Comentarii (87)
gigi_becali_4
gigi_becali_4  •  28 Ianuarie 2017, 07:50

Mi-au iesit fire albe de par in barba , am fost scos la pensie la limita de varsta, mi s-au nascut doi nepoti si eu tot astept in zadar sa se desfiinteze Steaua. Eu totusi inca mai sper !! Ma cheama Crotalie si e bine ! Hei hei !

974595099240315
Vasile Lascar  •  28 Ianuarie 2017, 07:33

Nici vorba ca becali sa se retraga din fotbal...nu se scrie in ziare de dragnea si pesedeul lui cat se scrie de becali....daca se retrage, adio publicitate, adio poze si perle de ale lui...becali e sarea si piperul pentru toti infocatii si impatimitii de fotbal ai romanilor...in veci nu se va retrage...

crotalie
crotalie  •  28 Ianuarie 2017, 06:57

Facem miting impresionant toate clonele becalifere de pe forumuri vom fi peste 500.000 de participanti si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

travka
travka  •  28 Ianuarie 2017, 06:54
Postat de stark pe 28 Ianuarie 2017, 02:07

Bai spalatilor pe creier. Istericul Gheorghe baga bani in fotbal pentru ca fotbalul nostru a ajuns o mizerie iar adevaratii investitori nici nu se mai complica. Tu ai baga bani cand stii ca ai de-a face cu puscariasi? Au mai fost unii mari "investitori" si au ajuns la parnaie. A mai ramas nentu Isteric care baga bani la el in buzunar. Tu ai mai baga bani intr-o afacere trucata? Una e investitor, cand vii si pui la dispozitie bani, angajezi oameni profesionisti si competenti care iti asigura un profit si stai in banca ta si alta e cand imprumuti un club si il bagi in datorii pana la gat si dupa aia faci ca maimuta la microfon cum ca dai echipa o donezi chiar, dar nu o cumpara nimeni. Ciobanul e falit. E dependent de NUMELE STEAUA, toate afacerile sale de "mare om de afaceri" ai dat faliment. Steaua. NUMELE STEAUA l-a intretinut pe isteric nu FCSB. O sa vezi tu si toti astia cu mintea scurta care veniti cu colindul asta expirat: "nea gigi macar baga bani' sa isi bage pe gat. Stelistii au nevoie de altceva, in primul rand integritate morala daca stii ce e aia

Prietene vezi ca ești cam prost de fapt, în Europa și în liga nu joaca numele ci jucătorii, un nume singur nu se califica în grupele europene 11 ani consecutiv venind de fiecare data din preliminarii înțelegi? Steaua s a autofinatat din banii europeni probabil peste 100 mil în ultimii 10 ani și încă vreo 50 din transferuri, nu mai pun aici drepturi tv și sponsori. Deci ești un mare prost, hai sa vedem cate finale UCL o sa joace echipa lui lăcătuș doar pt ca are un nume steaua...îți zic eu cate: fix cate va juca și dinamu hahahaha

nebraska
nebraska  •  28 Ianuarie 2017, 06:29

Stima Piti!

manty_one
manty_one  •  28 Ianuarie 2017, 04:36

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

agiler
agiler  •  28 Ianuarie 2017, 04:13

Lucru valabil si pentru scurtele de serviciu care viseaza la desfiintarea Stelei.

agiler
agiler  •  28 Ianuarie 2017, 04:12

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  28 Ianuarie 2017, 04:08
Postat de bvd_magheru pe 28 Ianuarie 2017, 02:18

Singurii care mi-au placut dintre conducatorii din fotbalul romanesc au fost paunescu, badea si copos dar gusturile mele sunt diferite de ale voastre . Chiar daca copos parea prea ipocrit si plingacios ! Eu le-am spus *** sa nu atace vinatorul !

HAI SI UNA CARE TI SE POTRIVESTE..TU TII SI VEI APARTINE INTOTDEAUNA DE FC Star-Bucks.. I AI ASASINAT P ASTIA CU OTRAVA TA

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  28 Ianuarie 2017, 03:56
Postat de stark pe 28 Ianuarie 2017, 02:07

Bai spalatilor pe creier. Istericul Gheorghe baga bani in fotbal pentru ca fotbalul nostru a ajuns o mizerie iar adevaratii investitori nici nu se mai complica. Tu ai baga bani cand stii ca ai de-a face cu puscariasi? Au mai fost unii mari "investitori" si au ajuns la parnaie. A mai ramas nentu Isteric care baga bani la el in buzunar. Tu ai mai baga bani intr-o afacere trucata? Una e investitor, cand vii si pui la dispozitie bani, angajezi oameni profesionisti si competenti care iti asigura un profit si stai in banca ta si alta e cand imprumuti un club si il bagi in datorii pana la gat si dupa aia faci ca maimuta la microfon cum ca dai echipa o donezi chiar, dar nu o cumpara nimeni. Ciobanul e falit. E dependent de NUMELE STEAUA, toate afacerile sale de "mare om de afaceri" ai dat faliment. Steaua. NUMELE STEAUA l-a intretinut pe isteric nu FCSB. O sa vezi tu si toti astia cu mintea scurta care veniti cu colindul asta expirat: "nea gigi macar baga bani' sa isi bage pe gat. Stelistii au nevoie de altceva, in primul rand integritate morala daca stii ce e aia

CORECT..RESPECT SI..TIC TAC ..TAC THE TIME OF.. FAMIGLIA BECALI..IS RUNNING..FAST.. AMEN :)))))))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 9
Comentează