Alte știri din fotbal
Daniel Bîrligea a atras toate privirile la vizita medicală! A venit cu o „bestie” de sute de mii de euro
0
Cristiano Bergodi, explicație după eșecul cu Croația U19: „Am jucat cu jucători de la Barcelona și Bayern”
1
Alexandru Băluță s-a răzgândit în ultima clipă și nu mai merge la Timișoara » Semnează cu altă echipă din România
0
FCSB s-a reunit la prima oră » Numele noi și 5 absențe
3
Știri din fotbal internațional
Directorul GSP a văzut adversara României la Mondial și vine cu o veste bună: „Un cașcaval cu multe găuri”
0
Fiorentina și-a stabilit strategia pentru Drăgușin » Propunerea făcută de italieni londonezilor
0
Kylian Mbappe admite că a fost ofertat recent » Cine e cel mai bun jucător din lume și ce crede despre recordul de la Mondial
0
Starul Angliei se revoltă: „Este ceva obscen. Mi se pare o nebunie, dar nu putem să ne oprim și să ne plângem!”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
4
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Explozie uriașă la cel mai mare centru de gaze naturale lichefiate din ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Adrian Veștea a depus la Parlament lista cu membrii guvernului. Nume ...
Libertatea
Ciuma becaliota o sa dispara din fotbal cand nu mai poate castiga bani pe seama prostilor si pampalailor care o sustine.....adica gigistii care le cauta in coarne si jinesc stelistii si gloriile steliste. De la ala negru mic si rau Giovani pana la mare sfant Gheorghe. Fotbalul e afacere de clan mafiot, o bisnita pentru ei, daca nu castiga bani din fotbal Gigi nu mai exista in media iar daca el nu mai exista in media moare...de ciuda. El este acolo pentru ca mai are cum sa profite de prostani care cred ca FC Sportiv este Steaua altfel era Pa
esti bolnav de frustrare...te roade mediocritatea, nu-i asa?
Ce penibil este piturca! Eu sunt dinamovist si imi va parea rau de fcsb si el se bucura. Caracter enorm, cand era de muls a gos cu oieru si acum nu mai merge si se razbuna. Asta se va intoarce impotriva lor. Omu a bagat bani si a dus mai departe echipa, nu mai zic ca ani de zile a favut contracte cu csa si a dat bani. E ca si cum cineva ma fura eu ani de zile fac afaceri cu el fara sa zic nimic si ma teezesc intr o zi cu constiinta incarcata si tip hoti hoti, pai ai fost mana in mana cu hotu ma coplicitate se cheama asta. O rusine de armata si de tara!
Prietene, foarte bine ai punctat raspunsul pentru stark si toti acesti habarnisti de pe aici,care nu inteleg ca fotbalul (peste tot in lume) inseamna bani, inseamna afacere. Ce este atat de greu sa privim in ''jurul'' nostru , si sa vedem cum multe echipe de renume care pe vremuri detineau suprematia in fotbal, acum sunt undeva la anonimat sau poate prin ligile inferioare,doar pentru faptul ca nu joaca ,nu a jucat si nu va juca niciodata numele. Era,odata, in comunism, cand mai mergeau chestiile astea, dar acum fotbalul are cu totul si cu totul alte dimensiuni. Intr-adevar, daca Becali nu este atent la echipa care ar trebui sa o formeze de acum pentru castigarea campionatului si calificarea in cupele europene (cea ce va insemna bani si buget de echipa peste nivelul campionatului), si aici, eu personal,ma refer la cumpararea unui nr.10 autentic (coordonator de joc) si la schimbarea antrenorului , va ajunge in vara si in campionatul care va urma sa plateasca bani din propriile buzunare, si cum a luat niste jucatori pe niste salarii destul de maricele, asta va insemna un adevarat dezastru. Deci e clar ca va depinde de performanta in europa, unde daca va merge vor veni din'nou bani si va putea continua iarasi la un nivel la care restul echipelor din campionat doar viseaza (multe, nici nu-si permit sa viseze).Ca un exemplu,pentru catei, doar suporteri viseaza de ani buni sa joace si ei peste granita , dar *** cu siguranta nu-si doreste acest lucru,pentru ca nu-si permite
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mi-au iesit fire albe de par in barba , am fost scos la pensie la limita de varsta, mi s-au nascut doi nepoti si eu tot astept in zadar sa se desfiinteze Steaua. Eu totusi inca mai sper !! Ma cheama Crotalie si e bine ! Hei hei !
Nici vorba ca becali sa se retraga din fotbal...nu se scrie in ziare de dragnea si pesedeul lui cat se scrie de becali....daca se retrage, adio publicitate, adio poze si perle de ale lui...becali e sarea si piperul pentru toti infocatii si impatimitii de fotbal ai romanilor...in veci nu se va retrage...
:) ALA MACAR ARE COLOANA VERTEBRALA.. A TINUT SI MOARE CU DINAMO..TU? DINAMO..SANCHI..MOGOSOAIA AS ROMA.. LA INCEPUTURI II ASASINAI P ASTIA CU..KAPITALUL..DUPA CE AM INTRAT YO P ACI.. CUTREMURUL..BA ROMELL BA ***..BA COMUNISTII..ESTI LOVIT IN TARTAGUTA..RAU..HAI CU SICK
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Toate ca toate, dar tu esti dependent de gsp, omule. Mai bine ai lua o pauza de vreo luna, stai departe de site-ul asta, mergi si plimba-te prin parc, du-te la munte in weekend, iesi la o bere cu prietenii...
unico_biberonrosu este atat de bolnav, incat el detine cele mai multe clone de pe acest site, el este personajul care in trecut prabusea un concurs destinat pentru coregrafiile fanilor din intraga lume, unde din romania unico_biberonrosu vota la greu coregrafia dinamovista de pe zeci de conturi; cand spui unico_biberonrosu, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mare caracter Piturca asta,bine mai are si defecte,nu si recunoaste baiatul si a ajutat la desfiintarea Craiovei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.