Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic, jurnalist de Mondial! Ce face ex-dinamovistul în așteptarea noului club
0
Antrenorul român așteaptă telefonul din Superliga: „Vreau să revin, bineînțeles”
0
Albert Stahl a revenit în Superliga: prezentat oficial
0
Fotbalistul debutat de Reghecampf la FCSB a ajuns sala de judecată: „Din cauza drogurilor mi-am pierdut cariera”
0
Știri din fotbal internațional
Înlocuitorul lui Răzvan Lucescu este la Salonic: italianul va avea un salariu mai mic decât românul! Gestul uluitor al lui Lucescu
0
Marketing genial la Mondial! » Detaliul strategic prins de camerele de televiziune la arbitrii de rezervă
0
Austriecii au luat foc când au văzut videoclipul: „Leo Messi nu ia meciul în serios”
0
Când și unde se joacă cele două meciuri dintre U Cluj și Dinamo Kiev, în Europa League
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Explozie uriașă la cel mai mare centru de gaze naturale lichefiate din ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Adrian Veștea a depus la Parlament lista cu membrii guvernului. Nume ...
Libertatea
:) ALA MACAR ARE COLOANA VERTEBRALA.. A TINUT SI MOARE CU DINAMO..TU? DINAMO..SANCHI..MOGOSOAIA AS ROMA.. LA INCEPUTURI II ASASINAI P ASTIA CU..KAPITALUL..DUPA CE AM INTRAT YO P ACI.. CUTREMURUL..BA ROMELL BA ***..BA COMUNISTII..ESTI LOVIT IN TARTAGUTA..RAU..HAI CU SICK
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Toate ca toate, dar tu esti dependent de gsp, omule. Mai bine ai lua o pauza de vreo luna, stai departe de site-ul asta, mergi si plimba-te prin parc, du-te la munte in weekend, iesi la o bere cu prietenii...
Era sa il uit pe paszkani !! Si ala mi-a placut .
Vrei neapărat sa câștigi titlul de "*** anului"?Vad ca te străduiești din greu,poti sa o lasi mai moale,locul 1 este al tau.Felicitari!!!PS***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Singurii care mi-au placut dintre conducatorii din fotbalul romanesc au fost paunescu, badea si copos dar gusturile mele sunt diferite de ale voastre . Chiar daca copos parea prea ipocrit si plingacios ! Eu le-am spus *** sa nu atace vinatorul !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai in tzari ca Romania le dai un deget iti iau toata mina !! Un exemplu dintre sutele de exemple . Minoritatile secsoale . Barbatii vor si ei sa se casatoarasc legal cu alti Barbati !! Pot sa iti mai dau sute de alte exemple din cu totul alte domenii inclusiv politic. Aia de la serei se comporta ca in perioada interbelica doar ca nu se mai pot impusca unii pe altii !! Si atunci erau grupuri si grupuri de generali de armata , politie , etc.. fiecare cu agenda lui si pistolul lui in teaca !! Aceeasi tzara . A LUI PAPURA VODA . Unii loiali lui base . Altii lui Johannis. Altii lui Ponta etc .Zecs ala cared ca e trompetist de meserie !
Bai spalatilor pe creier. Istericul Gheorghe baga bani in fotbal pentru ca fotbalul nostru a ajuns o mizerie iar adevaratii investitori nici nu se mai complica. Tu ai baga bani cand stii ca ai de-a face cu puscariasi? Au mai fost unii mari "investitori" si au ajuns la parnaie. A mai ramas nentu Isteric care baga bani la el in buzunar. Tu ai mai baga bani intr-o afacere trucata? Una e investitor, cand vii si pui la dispozitie bani, angajezi oameni profesionisti si competenti care iti asigura un profit si stai in banca ta si alta e cand imprumuti un club si il bagi in datorii pana la gat si dupa aia faci ca maimuta la microfon cum ca dai echipa o donezi chiar, dar nu o cumpara nimeni. Ciobanul e falit. E dependent de NUMELE STEAUA, toate afacerile sale de "mare om de afaceri" ai dat faliment. Steaua. NUMELE STEAUA l-a intretinut pe isteric nu FCSB. O sa vezi tu si toti astia cu mintea scurta care veniti cu colindul asta expirat: "nea gigi macar baga bani' sa isi bage pe gat. Stelistii au nevoie de altceva, in primul rand integritate morala daca stii ce e aia
Cind ai timp citeste penultimul comentariu de pe articolul lui Tolontan . Folosesc nick-ul taras bulba caci altfel nu imi apar comentariile !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.