Comentarii (87)
tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  28 Ianuarie 2017, 03:51
Postat de bvd_magheru pe 28 Ianuarie 2017, 02:12

Pai in tzari ca Romania le dai un deget iti iau toata mina !! Un exemplu dintre sutele de exemple . Minoritatile secsoale . Barbatii vor si ei sa se casatoarasc legal cu alti Barbati !! Pot sa iti mai dau sute de alte exemple din cu totul alte domenii inclusiv politic. Aia de la serei se comporta ca in perioada interbelica doar ca nu se mai pot impusca unii pe altii !! Si atunci erau grupuri si grupuri de generali de armata , politie , etc.. fiecare cu agenda lui si pistolul lui in teaca !! Aceeasi tzara . A LUI PAPURA VODA . Unii loiali lui base . Altii lui Johannis. Altii lui Ponta etc .Zecs ala cared ca e trompetist de meserie !

:) ALA MACAR ARE COLOANA VERTEBRALA.. A TINUT SI MOARE CU DINAMO..TU? DINAMO..SANCHI..MOGOSOAIA AS ROMA.. LA INCEPUTURI II ASASINAI P ASTIA CU..KAPITALUL..DUPA CE AM INTRAT YO P ACI.. CUTREMURUL..BA ROMELL BA ***..BA COMUNISTII..ESTI LOVIT IN TARTAGUTA..RAU..HAI CU SICK

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  28 Ianuarie 2017, 03:45
Postat de bvd_magheru pe 28 Ianuarie 2017, 02:26

Era sa il uit pe paszkani !! Si ala mi-a placut .

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

talpaiadului
talpaiadului  •  28 Ianuarie 2017, 02:38
Postat de unico_biancorossi pe 28 Ianuarie 2017, 01:34

detectez un progres. conversatia poate continua. iti respect argumentele, dar nu crezi ca ar trebuis a discutam pe teme? pe subiecte ? sa lasam opiniile despre autorii opiniilor ? ce ar fi sa lasam atitudinile astea ofensive de o parte ? ce ar fi sa admitem cand si altii au dreptate ? ani si ani, eu, si multi multi alti useri, nu doar dinamovisti, ci si rapidisti, ploiesteni, olteni, clujeni, etc, au recunoscut fair play cand cluburile lor nu erau bine. stii cumva cine sunt singurii lipsiti de fair play, pe acest forum ? deja vu. deci, si eu, ca si multi alti dinamovisti, suntem mult mai preocupati de soarta lui Dinamo. dat fiind ce se intampla la .. Steaua, hai sa admitem, nu prea avem articole cu Dinamo si nu suntem putini, asa ca mai dam cu nasul pe avalansa asta de articole talpanisti vs gigisti, dupa cum chiar voi va intitulati zilnic unii pe altii ! asta ce inseamna ? ca daca avem opinii diferite suntem dusmanii cuiva ? nu suntem amigo, doar ne exprimam opinii. daca ele sunt exprimate decent, atunci ce sa mai vrem ? asadar, sa lasam chestiile la persoana, sa analizam cum se cuvine opiniile, pentru ca in principiu scriem aici pentru ca vrem sa discutam ce credem despre fotbal si despre sport. repet, ma intereseaza extrem de putin problema asta de la Steaua, dar o urmaresc vrand nevrand. nici eu, nici tu, si nici un user nu poate sa faca nimic, cu exceptia postarii opiniilor personale. asta e tot.

Toate ca toate, dar tu esti dependent de gsp, omule. Mai bine ai lua o pauza de vreo luna, stai departe de site-ul asta, mergi si plimba-te prin parc, du-te la munte in weekend, iesi la o bere cu prietenii...

bvd_magheru
bvd_magheru  •  28 Ianuarie 2017, 02:26
Postat de bvd_magheru pe 28 Ianuarie 2017, 02:18

Singurii care mi-au placut dintre conducatorii din fotbalul romanesc au fost paunescu, badea si copos dar gusturile mele sunt diferite de ale voastre . Chiar daca copos parea prea ipocrit si plingacios ! Eu le-am spus *** sa nu atace vinatorul !

Era sa il uit pe paszkani !! Si ala mi-a placut .

roja_azul76
roja_azul76  •  28 Ianuarie 2017, 02:26

Vrei neapărat sa câștigi titlul de "*** anului"?Vad ca te străduiești din greu,poti sa o lasi mai moale,locul 1 este al tau.Felicitari!!!PS***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  28 Ianuarie 2017, 02:18

Singurii care mi-au placut dintre conducatorii din fotbalul romanesc au fost paunescu, badea si copos dar gusturile mele sunt diferite de ale voastre . Chiar daca copos parea prea ipocrit si plingacios ! Eu le-am spus *** sa nu atace vinatorul !

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  28 Ianuarie 2017, 02:12

Pai in tzari ca Romania le dai un deget iti iau toata mina !! Un exemplu dintre sutele de exemple . Minoritatile secsoale . Barbatii vor si ei sa se casatoarasc legal cu alti Barbati !! Pot sa iti mai dau sute de alte exemple din cu totul alte domenii inclusiv politic. Aia de la serei se comporta ca in perioada interbelica doar ca nu se mai pot impusca unii pe altii !! Si atunci erau grupuri si grupuri de generali de armata , politie , etc.. fiecare cu agenda lui si pistolul lui in teaca !! Aceeasi tzara . A LUI PAPURA VODA . Unii loiali lui base . Altii lui Johannis. Altii lui Ponta etc .Zecs ala cared ca e trompetist de meserie !

stark
stark  •  28 Ianuarie 2017, 02:07
Postat de red.blue pe 28 Ianuarie 2017, 01:48

am mai zis barbugiul acum cativa ani ca ciobanul se retrage ca nu mai are bani bla bla bla si deocamdata in fotbalul romanesc doar el mai baga bani si castiga

Bai spalatilor pe creier. Istericul Gheorghe baga bani in fotbal pentru ca fotbalul nostru a ajuns o mizerie iar adevaratii investitori nici nu se mai complica. Tu ai baga bani cand stii ca ai de-a face cu puscariasi? Au mai fost unii mari "investitori" si au ajuns la parnaie. A mai ramas nentu Isteric care baga bani la el in buzunar. Tu ai mai baga bani intr-o afacere trucata? Una e investitor, cand vii si pui la dispozitie bani, angajezi oameni profesionisti si competenti care iti asigura un profit si stai in banca ta si alta e cand imprumuti un club si il bagi in datorii pana la gat si dupa aia faci ca maimuta la microfon cum ca dai echipa o donezi chiar, dar nu o cumpara nimeni. Ciobanul e falit. E dependent de NUMELE STEAUA, toate afacerile sale de "mare om de afaceri" ai dat faliment. Steaua. NUMELE STEAUA l-a intretinut pe isteric nu FCSB. O sa vezi tu si toti astia cu mintea scurta care veniti cu colindul asta expirat: "nea gigi macar baga bani' sa isi bage pe gat. Stelistii au nevoie de altceva, in primul rand integritate morala daca stii ce e aia

bvd_magheru
bvd_magheru  •  28 Ianuarie 2017, 01:59
Postat de unico_biancorossi pe 28 Ianuarie 2017, 01:47

ai afirmat de cateva luni ? fals. ai afirmat asta cu multi ani in urma. si ai fost primul care ai insistat : capitalul e totul. numai bine si tie.

Cind ai timp citeste penultimul comentariu de pe articolul lui Tolontan . Folosesc nick-ul taras bulba caci altfel nu imi apar comentariile !

respect.pentru.sport
respect.pentru.sport  •  28 Ianuarie 2017, 01:56

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 9
Comentează