Comentarii (87)
1048432045196571
Neculaescu Mircea  •  28 Ianuarie 2017, 12:17

si ramai tu ba paparuda!

gigi_becali_4
gigi_becali_4  •  28 Ianuarie 2017, 11:07
Postat de steaua1986forever pe 28 Ianuarie 2017, 10:23

deci cu alte cuvinte numele Steaua e o tampenie, nu?

Pe mainile unui patron fara bani, numele Rapid, Steaua, Dinamo sunt o tampenie. Zero barat .

bimbi79
bimbi79  •  28 Ianuarie 2017, 11:07

Piturca doar viseaza cu... ochii deschisi. Piturca a mai incercat o data sa-l insele pe becali. Nu i-a reusit. A reusit insa sa-l insele pe mititelu, a reusit sa distruga adevarata u craiova. Spui ***, spui barbut, spui trisor si hot. Asta inseamna in traducere libera piturca.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

10203839225041363
Vasi Mar  •  28 Ianuarie 2017, 11:03
Postat de bigdeal pe 28 Ianuarie 2017, 08:59

Wussup corn farmer?

"oracolul de la Orodel"! in ce a "ghicit" pitzi...poanca,in "carti sau in zaruri"?

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  28 Ianuarie 2017, 11:02
Postat de talpaiadului pe 28 Ianuarie 2017, 02:38

Toate ca toate, dar tu esti dependent de gsp, omule. Mai bine ai lua o pauza de vreo luna, stai departe de site-ul asta, mergi si plimba-te prin parc, du-te la munte in weekend, iesi la o bere cu prietenii...

vorbesti prostii, userule. confunzi 1-2 postari pe saptamana cu dependenta ta personala ? si oricum, nu e treaba ta cat posteaza fiecare user, doar nu lucrezi la statistica.)

steaua1986forever
steaua1986forever  •  28 Ianuarie 2017, 10:23
Postat de iacobeusebiu pe 28 Ianuarie 2017, 08:31

Prietene, foarte bine ai punctat raspunsul pentru stark si toti acesti habarnisti de pe aici,care nu inteleg ca fotbalul (peste tot in lume) inseamna bani, inseamna afacere. Ce este atat de greu sa privim in ''jurul'' nostru , si sa vedem cum multe echipe de renume care pe vremuri detineau suprematia in fotbal, acum sunt undeva la anonimat sau poate prin ligile inferioare,doar pentru faptul ca nu joaca ,nu a jucat si nu va juca niciodata numele. Era,odata, in comunism, cand mai mergeau chestiile astea, dar acum fotbalul are cu totul si cu totul alte dimensiuni. Intr-adevar, daca Becali nu este atent la echipa care ar trebui sa o formeze de acum pentru castigarea campionatului si calificarea in cupele europene (cea ce va insemna bani si buget de echipa peste nivelul campionatului), si aici, eu personal,ma refer la cumpararea unui nr.10 autentic (coordonator de joc) si la schimbarea antrenorului , va ajunge in vara si in campionatul care va urma sa plateasca bani din propriile buzunare, si cum a luat niste jucatori pe niste salarii destul de maricele, asta va insemna un adevarat dezastru. Deci e clar ca va depinde de performanta in europa, unde daca va merge vor veni din'nou bani si va putea continua iarasi la un nivel la care restul echipelor din campionat doar viseaza (multe, nici nu-si permit sa viseze).Ca un exemplu,pentru catei, doar suporteri viseaza de ani buni sa joace si ei peste granita , dar *** cu siguranta nu-si doreste acest lucru,pentru ca nu-si permite

deci cu alte cuvinte numele Steaua e o tampenie, nu?

bigdeal
bigdeal  •  28 Ianuarie 2017, 08:59
Postat de nebraska pe 28 Ianuarie 2017, 08:11

Steaua ramane gigistule,fc sportul becaliot dispare.

Wussup corn farmer?

iacobeusebiu
iacobeusebiu  •  28 Ianuarie 2017, 08:31
Postat de travka pe 28 Ianuarie 2017, 06:54

Prietene vezi ca ești cam prost de fapt, în Europa și în liga nu joaca numele ci jucătorii, un nume singur nu se califica în grupele europene 11 ani consecutiv venind de fiecare data din preliminarii înțelegi? Steaua s a autofinatat din banii europeni probabil peste 100 mil în ultimii 10 ani și încă vreo 50 din transferuri, nu mai pun aici drepturi tv și sponsori. Deci ești un mare prost, hai sa vedem cate finale UCL o sa joace echipa lui lăcătuș doar pt ca are un nume steaua...îți zic eu cate: fix cate va juca și dinamu hahahaha

Prietene, foarte bine ai punctat raspunsul pentru stark si toti acesti habarnisti de pe aici,care nu inteleg ca fotbalul (peste tot in lume) inseamna bani, inseamna afacere. Ce este atat de greu sa privim in ''jurul'' nostru , si sa vedem cum multe echipe de renume care pe vremuri detineau suprematia in fotbal, acum sunt undeva la anonimat sau poate prin ligile inferioare,doar pentru faptul ca nu joaca ,nu a jucat si nu va juca niciodata numele. Era,odata, in comunism, cand mai mergeau chestiile astea, dar acum fotbalul are cu totul si cu totul alte dimensiuni. Intr-adevar, daca Becali nu este atent la echipa care ar trebui sa o formeze de acum pentru castigarea campionatului si calificarea in cupele europene (cea ce va insemna bani si buget de echipa peste nivelul campionatului), si aici, eu personal,ma refer la cumpararea unui nr.10 autentic (coordonator de joc) si la schimbarea antrenorului , va ajunge in vara si in campionatul care va urma sa plateasca bani din propriile buzunare, si cum a luat niste jucatori pe niste salarii destul de maricele, asta va insemna un adevarat dezastru. Deci e clar ca va depinde de performanta in europa, unde daca va merge vor veni din'nou bani si va putea continua iarasi la un nivel la care restul echipelor din campionat doar viseaza (multe, nici nu-si permit sa viseze).Ca un exemplu,pentru catei, doar suporteri viseaza de ani buni sa joace si ei peste granita , dar *** cu siguranta nu-si doreste acest lucru,pentru ca nu-si permite

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1615275382087697
Yuri Firsov  •  28 Ianuarie 2017, 08:16

IMI PARE RAU DE ACEST ""***""(zis si piturca)DAR VAD CA NU DOARME DE GRIGA LUI GEGEL!!!MAI ""***""DEJA EATE RIDICOL SI RAD STELISTII DE TINE!!!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nebraska
nebraska  •  28 Ianuarie 2017, 08:11
Postat de gigi_becali_4 pe 28 Ianuarie 2017, 07:50

Mi-au iesit fire albe de par in barba , am fost scos la pensie la limita de varsta, mi s-au nascut doi nepoti si eu tot astept in zadar sa se desfiinteze Steaua. Eu totusi inca mai sper !! Ma cheama Crotalie si e bine ! Hei hei !

Steaua ramane gigistule,fc sportul becaliot dispare.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 9
Comentează