Comentarii (87)
bvd_magheru
bvd_magheru  •  28 Ianuarie 2017, 01:39

Chiar sunt curios cum o sa se adreseze presa vorbita sau vizuala incepind cu 1 iunie ca banui ca nu au voie sa ii se adresze ? ... echipa sportului bucuresti !

valyomanyd
valyomanyd  •  28 Ianuarie 2017, 01:39
Postat de unico_biancorossi pe 28 Ianuarie 2017, 01:34

detectez un progres. conversatia poate continua. iti respect argumentele, dar nu crezi ca ar trebuis a discutam pe teme? pe subiecte ? sa lasam opiniile despre autorii opiniilor ? ce ar fi sa lasam atitudinile astea ofensive de o parte ? ce ar fi sa admitem cand si altii au dreptate ? ani si ani, eu, si multi multi alti useri, nu doar dinamovisti, ci si rapidisti, ploiesteni, olteni, clujeni, etc, au recunoscut fair play cand cluburile lor nu erau bine. stii cumva cine sunt singurii lipsiti de fair play, pe acest forum ? deja vu. deci, si eu, ca si multi alti dinamovisti, suntem mult mai preocupati de soarta lui Dinamo. dat fiind ce se intampla la .. Steaua, hai sa admitem, nu prea avem articole cu Dinamo si nu suntem putini, asa ca mai dam cu nasul pe avalansa asta de articole talpanisti vs gigisti, dupa cum chiar voi va intitulati zilnic unii pe altii ! asta ce inseamna ? ca daca avem opinii diferite suntem dusmanii cuiva ? nu suntem amigo, doar ne exprimam opinii. daca ele sunt exprimate decent, atunci ce sa mai vrem ? asadar, sa lasam chestiile la persoana, sa analizam cum se cuvine opiniile, pentru ca in principiu scriem aici pentru ca vrem sa discutam ce credem despre fotbal si despre sport. repet, ma intereseaza extrem de putin problema asta de la Steaua, dar o urmaresc vrand nevrand. nici eu, nici tu, si nici un user nu poate sa faca nimic, cu exceptia postarii opiniilor personale. asta e tot.

Amigo, iar sunt in dilema, cum se face ca tu i-ai dat reply lui bebita, si primesti reply de la altul ? :))) Or fi frati ? :)) Din Vascauti ,sa traiti :)))

ang3ldev1l
ang3ldev1l  •  28 Ianuarie 2017, 01:38
Postat de bebe21 pe 28 Ianuarie 2017, 01:11

esti bolnav de frustrare...te roade mediocritatea, nu-i asa?

unico_biberonrosu este atat de bolnav, incat el detine cele mai multe clone de pe acest site, el este personajul care in trecut prabusea un concurs destinat pentru coregrafiile fanilor din intraga lume, unde din romania unico_biberonrosu vota la greu coregrafia dinamovista de pe zeci de conturi; cand spui unico_biberonrosu, ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  28 Ianuarie 2017, 01:34
Postat de roja_azul76 pe 28 Ianuarie 2017, 01:27

Deja ti-ai luat o in cap,amigo,tu chiar te crezi cel mai isteț om de pe planeta.Coboară un pic din corcodus cand discuți cu cineva si ai pretentia sa fi respectat.Nu esti detinatorul adevărului absolut si iti place intotdeauna sa te antepronunti in legatura cu diverse spete.Poate ca am exagerat,dar geunul asta de atitudine superioara pe care o afișezi o sa-ti aduca in continuare numai "urări de bine".Poti sa ma adaugi linistit pe lista ta neagra daca asa crezi de cuviință.

detectez un progres. conversatia poate continua. iti respect argumentele, dar nu crezi ca ar trebuis a discutam pe teme? pe subiecte ? sa lasam opiniile despre autorii opiniilor ? ce ar fi sa lasam atitudinile astea ofensive de o parte ? ce ar fi sa admitem cand si altii au dreptate ? ani si ani, eu, si multi multi alti useri, nu doar dinamovisti, ci si rapidisti, ploiesteni, olteni, clujeni, etc, au recunoscut fair play cand cluburile lor nu erau bine. stii cumva cine sunt singurii lipsiti de fair play, pe acest forum ? deja vu. deci, si eu, ca si multi alti dinamovisti, suntem mult mai preocupati de soarta lui Dinamo. dat fiind ce se intampla la .. Steaua, hai sa admitem, nu prea avem articole cu Dinamo si nu suntem putini, asa ca mai dam cu nasul pe avalansa asta de articole talpanisti vs gigisti, dupa cum chiar voi va intitulati zilnic unii pe altii ! asta ce inseamna ? ca daca avem opinii diferite suntem dusmanii cuiva ? nu suntem amigo, doar ne exprimam opinii. daca ele sunt exprimate decent, atunci ce sa mai vrem ? asadar, sa lasam chestiile la persoana, sa analizam cum se cuvine opiniile, pentru ca in principiu scriem aici pentru ca vrem sa discutam ce credem despre fotbal si despre sport. repet, ma intereseaza extrem de putin problema asta de la Steaua, dar o urmaresc vrand nevrand. nici eu, nici tu, si nici un user nu poate sa faca nimic, cu exceptia postarii opiniilor personale. asta e tot.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  28 Ianuarie 2017, 01:32
Postat de roja_azul76 pe 28 Ianuarie 2017, 01:27

Deja ti-ai luat o in cap,amigo,tu chiar te crezi cel mai isteț om de pe planeta.Coboară un pic din corcodus cand discuți cu cineva si ai pretentia sa fi respectat.Nu esti detinatorul adevărului absolut si iti place intotdeauna sa te antepronunti in legatura cu diverse spete.Poate ca am exagerat,dar geunul asta de atitudine superioara pe care o afișezi o sa-ti aduca in continuare numai "urări de bine".Poti sa ma adaugi linistit pe lista ta neagra daca asa crezi de cuviință.

Ba lasa-l pe ala tu asculta ce iti spun eu acuma . Asta stia bine ca atit numele cit si sigla apartin clubului sportiv si facut pe " niznaiu" sa se foloseasca de imagine pe cit de mult poate pina i-a taiat capul Inalta Curte de Casatie si Justitie . Cum or sa inceapa presa sa-i numeasca echipa. Sport Club . Cum o sa apara pe tabele de marcaj sport c;lub Bucuresti s-a terminat . Oricum nu mai venea lumea ca altadata nici cind folosea FCSB ! nU MAI MENTIONEZ FAPTUL CA IN ULTIMII DOI NICI MACAR PELUZA NORD nu mai ii sustinea echipa !

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  28 Ianuarie 2017, 01:28
Postat de valyomanyd pe 28 Ianuarie 2017, 01:20

Apropo, am vazut ieri cateva minute din meci..Concluzia : Purceaua e moarta in cotet si e si cu curul in usa :)) Nimic nu merge, plus ca a fost ultimul amical si Mutulica nu a adus nimic, bine, probabil o fi propus ceva , dar chitrosul de la Rin a zis ..pas :)))

eu am vazut doar repriza a doua din meciul pierdut cu elvetienii. nu am vazut nimic, dar absolut nimic. si retine, era lipsa doar lazar din formula de start, fata de victoria cu 4-1 din cupa ligii. dupa acel meci ajungi la concluzia ca ai nevoie de 10 jucatori, nu de 2-3. doar branescu a fost pe teren, ceilalti erau din alt film. da, mutu, danciu, lupu si altii, propun mereu jucatori, dar stim cu totii, negoita e zgarcit. as spuen ac un prost, avea sansa de a lua primul titlu in calitate de patron de club de futbol. si de aici, valoarea echipei crestea, expunerea mai mare, sponsori mai generosi, etc etc. dar, cu cine ? cum am zis, sa zicem merci ca Dinamo INCA exista. se pare ca asta e standardul actual din Ro, atat de jos e nivelul pretentiilor.

roja_azul76
roja_azul76  •  28 Ianuarie 2017, 01:27
Postat de unico_biancorossi pe 28 Ianuarie 2017, 01:15

..))))) frustrat ? sunt opinii, invata sa accepti democratia adevarata, nu toata lumea gandeste ca tine. in 11 ani de scris pe aici am oferit mii de comentarii la obiect, cu nenumarate argumente, in nenumarate ocazii. daca atat ai de comentat la acele opinii, tie nu iti vor ajunge 11 vieti sa atingi macar nivelul comentariilor mele si ale altora, similare. )) deci, frustrat ? cred ca cine zice, ala e.))

Deja ti-ai luat o in cap,amigo,tu chiar te crezi cel mai isteț om de pe planeta.Coboară un pic din corcodus cand discuți cu cineva si ai pretentia sa fi respectat.Nu esti detinatorul adevărului absolut si iti place intotdeauna sa te antepronunti in legatura cu diverse spete.Poate ca am exagerat,dar geunul asta de atitudine superioara pe care o afișezi o sa-ti aduca in continuare numai "urări de bine".Poti sa ma adaugi linistit pe lista ta neagra daca asa crezi de cuviință.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  28 Ianuarie 2017, 01:24
Postat de bvd_magheru pe 28 Ianuarie 2017, 01:23

O sa soseasca si nota de plata in curind pentru ca nentu gigi a fosit si marca si numele fraudulos si a beneficiat de imaginea stelei !! In plus nu eu sau amigo trebuiesc luati in seama ci mai degraba barbulescu, iovan, piturca, tudorel stoica, belodedici sau lacatus . Punct .

Am inteles ca si iordanescu si fiu-su tot de partea CS STEAUA SUNT !

xray
xray  •  28 Ianuarie 2017, 01:24

Propagandă ca o cacealma la pocker. Dacă Becali și-a făcut notorietate cu Steaua, Pițurcă își plătește polițele personale tot pe spatele Stelei. Mai mult, e gata să o mulgă și pe cea nouă, cum a muls-o și pe cea "veche" în 1999-2004. Păi datoriile ălea acumulate în 1999-2003, peste 10 mil. USD la terți și 12 mil. USD la stat cum s-au făcut? În loc să plătească banii la stat pe taxe și împozite, i-a drenat din asociație prin transferuri și servicii la supra preț cu împresari și firme căpușe. Pe Becali îl adusese în 2000 ca pe un papagal să-l facă de bani. Becali împrumuta asociația, iar Păunescu, Piți și generalii CSA îi băga în buzunar după modelul descris mai sus.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  28 Ianuarie 2017, 01:23

O sa soseasca si nota de plata in curind pentru ca nentu gigi a fosit si marca si numele fraudulos si a beneficiat de imaginea stelei !! In plus nu eu sau amigo trebuiesc luati in seama ci mai degraba barbulescu, iovan, piturca, tudorel stoica, belodedici sau lacatus . Punct .

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • •••
  • 9
Comentează